01162021sob

V Leviciach sa ZŠ sv. Vincenta de Paul ako jediná zapojila do projektu Letnej školy (video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 7. septembra 2020 - Posledný augustový týždeň bol pre žiakov prvého stupňa Základnej školy (ZŠ) sv. Vincenta de Paul v Leviciach výnimočný. Ako jediná škola v Leviciach sa totiž zapojila do projektu Letnej školy.

V Leviciach sa ZŠ sv. Vincenta de Paul ako jediná zapojila do projektu Letnej školy (video)

Deti boli rozdelené do troch skupín, v ktorých pracovali pod taktovkou vychovávateliek. "V doobedňajších hodinách pracovali na rôznych edukačných aktivitách z matematiky, Slovenského jazyka, písaniu a venovali sa opakovaniu učiva z minulého školského roku. Edukačné aktivity boli prepojené s praktickou činnosťou, deti napríklad varili puding v školskej kuchynke, alebo sa učili šiť levanduľové rúška, ktoré si ozdobili rôznymi farbami na textil," vysvetlila Beáta Géciová, vedúca Školského klubu detí pri ZŠ sv. Vincenta de Paul v Leviciach.

Hygiena pre Vašu firmu - papierové utierky, mydlá, dávkovače, čistiace prostriedky a dezinfekcia

Áčko-hygiena.sk - Hygiena a dezinfekcia

Po obede mávali deti siestu, počas ktorej vždy pozerali iný biblický príbeh. "V popoludňajších hodinách sa venovali už len športovým aktivitám na školskom dvore školy, takže poobede mali pobyt len v exteriéry. Posledný deň Letnej školy absolvovali deti s vychovávateľkami výlet po meste Levice. Navštívili nádvorie Levického hradu, v Tekovskom múzeu navštívili výstavu stavebnice Merkúr. Pokračovali v exkurzii na fare Kostola sv. Jozefa v Leviciach. Výlet ukončili na Levickej kalvárii s výstupom na kríž," priblížila Géciová.

Pozrite si videoreportáž TVTEKOVHONT z Letnej školy na ZŠ sv. Vincenta de Paul v Leviciach tu:

zdroj: Leviceonline.sk, TVTEKOVHONT, Andrej Budai foto - video služby, foto: ZŠ sv. Vincenta de Paul v Leviciach

VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU. TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Pozrite si videoreportáže TVTEKOVHONT tu: https://www.youtube.com/tvtekovhont

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre