04202024sob

Miss Levického okresu 2016 Diana Bottliková, finálový galavečer v znamení skvelej show + fotografie a videá

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 12. júna 2016 - Tretí ročník súťaže krásy Miss Levického okresu je za nami. Za tri roky jej organizácie, môžeme povedať, si získala mimoriadnu obľúbenosť a záujem zo strany verejnosti. Pravdou je, že podobná súťaž na celoregionálnej úrovni neexistuje a jej absencia tu roky chýbala. Preto je vítané, že sa organizátori podujali už po tretí krát túto súťaž v Leviciach zrealizovať a vo veľkom štýle!

Miss Levického okresu 2016 Diana Bottliková, finálový galavečer v znamení skvelej show + fotografie a videá

Tentoraz sa finálový galavečer konal v prekrásnych priestoroch spoločenskej sály levického Hotela Lev, čo umocňovalo veľmi príjemný kultúrno-spoločenský zážitok podujatia. O mimoriadnom záujme o celú súťaž bola dôkazom do posledného miesta zaplnená sála a podľa našich informácii bol o vstupenky veľký záujem, čo je pre organizátorou súťaže dozaista pozitívnym signálom do ďalších ročníkov súťaže.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

Miss Levického okresu 2016 Diana Bottliková, finálový galavečer v znamení skvelej show + fotografie a videá

O skutočnosti, že súťaž krásy Miss Levického okresu získava čím ďalej tým vyšší kredit, sa postarala na finálovom galavečeri aj mimoriadne vzácna účasť organizátora celoslovenskej súťaže Miss Slovensko Jozef Oklamčák, ktorý bol súčasne aj predsedom poroty. Ten sa na margo súťaže vyjadril len v pozitívnom slova zmysle a veľmi chválil organizáciu. Je však pravdou, že sa samotný galavečer nezaobišiel pár chybičkám, ktorým sa však ani na väčších
podujatiach nedá vyhnúť. Organizátorom teda patrí veľká poklona. Ďalšou zaujímavou účasťou finálového galavečera bola osoba moderátorky podujatia, ktorou bola charizmatická herečka Andrea Sabová, tá účinkuje v seriály ZOO.

Počas podujatia sa predstavili tanečníčky BM Generation, zaspievala Melisa Rhei a na saxofóne zahral Pavol Greksa. Samotné finalistky sa obecenstvu a porote počas finálového galavečera predstavili v šatách a v plavkách od Ciao Bella a v spoločenských šatách Ľudmily Šalingovej. Nechýbalo tiež predstavovanie jednotlivých finalistiek s video dokrútkami a rozhovormi, finalistky sa tiež predstavili vo videu z príprav na samotný finálový galavečer v podaní
žiakov Strednej umeleckej školy Ladislava Bielika, Vajanského 23, Levice.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Porota súťaže pozostávala z predsedu Jozefa Oklamčáka, organizátorky súťaže Nikolety Trnkovej, zakladateľky BM Generation Barbory Marčekovej, módnej návrhárky Ľudmily Šalingovej, minuloročnej víťazke Miss Levického okresu Kvetoslavy Šediovej, majiteľky Ciao Bella Jeanette Forgáčovej a majiteľa Hotela Lev Gregor Horniak.

Miss Levického okresu 2016 Diana Bottliková, finálový galavečer v znamení skvelej show + fotografie a videá

Atmosféra pred vyhlásením samotných výsledkov sa napätím dala krájať. Najskôr bola vyhlásená víťazka Miss Intersport Levického okresu, ktorou sa stala Viktória Svetíková a ktorá sa súčasne stala aj víťazkou Miss sympatia. Miss Press Levického okresu sa stala Sabina Živická.
Druhou vicemiss sa stala Barbora Bagalová, prvou Vicemiss sa stala Sabina Živická a Miss Levického okresu 2016 sa stala Diana Bottliková! Gratulujeme!

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Bezprostredne po ohlásení výsledkov sme oslovili víťazku súťaže, aby sa s nami podelila o pocity:

Pozrite si aj ďalšie fotografie z finálového galavečera Miss Levického okresu 2016 zo dňa 11.6.2016 TU.

Finalistky absolvovali v príprave fotenie pod taktovkou fotografa Miloša Oberta. Na fotenie a na finálový galavečer finalistky pripravili profesionálne vizážistky Michaela Petríková, Erika Torrealbová Srnková - Erika S . makeup style a nadýchané vlny dokonale zrealizovali kaderníčky Katarína Tothová a Kajka Pilatova Zemanovičová - Salón21, s.r.o. Okrem klasického profilového fotografovania sa dievčatá odeli do šiat návrhárky Ľudmily Šalingovej a obuli do topánok z butikov Ciao Bella a Beky, to všetko pod palcom samotnej organizátorky súťaže Nikolety Trnkovej a minuloročnej víťazky Kvetoslavy Šediovej. O prípravu choreografie na finálový galavečer sa stará Barbora Marčeková z BM Generation, ceny do súťaže venovali Autoškola Pohoda, butiky Ciao Bella a Beky, jazyková kurz od SAGE, ďalej ceny venovali INTERSPORT, MANIA, MIKULÁŠSKA CHATA, kytice pre víťazky viaže kvetinárstvo Viola HOBBY OBCHOD. Počas príprav finalistky cvičili so svojimi osobnými trénermi Matejom Olejárom a Adrianou Chebenovou v rámci spolupráce s Perec Fit Studio v ich priestoroch. Dňa 1.4.2016 mali dievčatá prednášku od svojich osobných trénerov na tému zdravá výživa, správne stravovanie a správne cvičenie www.zdrava-energia.sk, okrem toho mávajú stretnutia s mentálnym "kaučom" Milanom Kalmancaiom.

Portál Leviceonline.sk v spolupráci s cestovnou agentúrou AVOCADO pripravili pre víťazku Miss Press v rámci internetového hlasovania VÍKENDOVÝ WELLNESS POBYT VO VYSOKÝCH TATRÁCH PRE 2 OSOBY!

Na finálovom galavečeri sme oslovili aj predsedu poroty Jozefa Oklamčáka:

Požiadali sme aj organizátorku Miss Levického okresu 2016 Nikoletu Trnkovú pre jej zhodnotenie celého priebehu súťaže. "Pre mňa osobne to bola zatiaľ najťažšia Miss za tri roky jej organizácie. Moje zhodnotenie celej súťaže je také, že súťaž dopadla vzhľadom na výšku rozpočtu tak, že som z nej vyťažila maximum. O víťazke sme sa 7-členná porota zhodli jednohlasne!
Chcem poďakovať firmám, ktoré finančne prispeli na organizáciu tohtoročnej Miss Levického okresu. Veľká vďaka patrí finančným sponzorom: LS REAL, DURAN OFFICE, ROEZ, CIAO BELLA A GAMA GROUP. ĎAKUJEM!
Takisto by som týmto chcela veľmi poďakovať Daniele Kinčokovej, Barbore Marčekovej a Milošovi Obertovi, ktorí mi s prípravou a realizáciou súťaže veľmi pomohli. Veľké ďakujem!"

Video z celého galavečera Miss Levického okresu 2016:

Ďalšie video z galavečera:

zdroj, fotografie a video: Andrej Budai - foto - video služby, www.leviceonline.sk

POZRITE SI TIEŽ:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre