05282024uto

Dáša Víziová - finalistka Miss Levického okresu 2016 s číslom 1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Dáša Víziová - finalistka Miss Levického okresu 2016 s číslom 1

LEVICE 3. júna 2016 - O tom, že finálový galavečer súťaže krásy Miss Levického okresu 2016 bude prekypovať krásou, Vás presvedčíme predstavením ďalšej finalistky. Je ňou krásna Dáša Víziová, ktorá sa o priazeň poroty aj verejnosti v rámci súťaže uchádza s číslom 1.

Pre istotu pripomenieme, že finálový galavečer sa bude konať dňa 11.6.2016 o 21:00 hod. v levickom Hoteli Lev.

Finalistky súťaže sa v súčasnosti aktívne pripravujú na finálový galavečer, ktorý sa bude konať v levickom Hoteli Lev dňa 11.6.2016 so začiatkom o 21:00 hod. Pred prípravou finalistky absolvovali aj fotenie pod taktovkou fotografa Miloša Oberta. Na fotenie finalistky pripravili profesionálne vizážistky Michaela Petríková, Erika Torrealbová Srnková - Erika S . makeup style a nadýchané vlny dokonale zrealizovali kaderníčky Katarína Tothová a Kajka Pilatova Zemanovičová - Salón21, s.r.o. Okrem klasického profilového fotografovania sa dievčatá odeli do šiat návrhárky Ľudmily Šalingovej a obuli do topánok z butikov Ciao Bella a Beky, to všetko pod palcom samotnej organizátorky súťaže Nikolety Trnkovej a minuloročnej víťazky Kvetoslavy Šediovej. O prípravu choreografie na finálový galavečer sa stará Barbora Marčeková z BM Generation, ceny do súťaže venovali Autoškola Pohoda, butiky Ciao Bella a Beky, jazyková kurz od SAGE, ďalej ceny venovali INTERSPORT, MANIA, MIKULÁŠSKA CHATA, kytice pre víťazky viaže kvetinárstvo Viola HOBBY OBCHOD. Počas príprav tiež finalistky cvičia so svojimi osobnými trénermi Matejom Olejárom a Adrianou Chebenovou v rámci spolupráce s Perec Fit Studio v ich priestoroch. Dňa 1.4.2016 mali dievčatá prednášku od svojich osobných trénerov na tému zdravá výživa, správne stravovanie a správne cvičenie www.zdrava-energia.sk, okrem toho mávajú stretnutia s mentálnym "kaučom" Milanom Kalmancaiom.

Veľkou pomocou pre tento ročník súťaže je Stredná umelecká škola Ladislava Bielika, pretože v spolupráci s nimi organizátori chystajú videá na samotné finále!

Portál Leviceonline.sk v spolupráci s cestovnou agentúrou AVOCADO pripravili pre víťazku internetového hlasovania VÍKENDOVÝ WELLNESS POBYT VO VYSOKÝCH TATRÁCH PRE 2 OSOBY!

Aj s Dášou sme zrealizovali rozhovor, v rámci ktorého nám odpovedala na otázky, na ktoré odpovedali aj ďalšie finalistky.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

Dáša Víziová - finalistka Miss Levického okresu 2016 s číslom 1

Prečo si sa prihlásila do súťaže Miss Levického okresu 2016 ? Čo ťa k tomu motivovalo?

Prihlásila som sa z toho dôvodu, aby som prekonala svoj strach z vystupovania pred veľkým počtom ľudí a hlavne svoju hanblivosť. Dokonca mi moja mamina neverila, že som sa sem prihlásila z toho dôvodu, že od malička som sa snažila vždy vyhnúť vystupovaniu a vždy som bola vystresovaná, ale napokon som to väčšinou zvládla a myslím si, že týmto spôsobom prekonám postupne svoj strach.
Moja veľká motivácia bola predstava získania skúseností a spolupráca s novými ľuďmi.

Prehováral ťa niekto, aby si sa do súťaže prihlásila?

Áno, v tomto rozhodnutí mi veľmi pomohla moja sesternica Kvetka, ktorá má sama veľmi dobré skúsenosti s touto súťažou. Rozprávala mi veľa o svojich zážitkoch v tejto súťaži a tak som sa rozhodla, vyskúšať to.

Máš nejaké predchádzajúce skúsenosti so súťažami krásy?

Zatiaľ nemám žiadne skúsenosti, ale myslím si, že práve táto súťaž mi dá naozaj tých skúseností veľa aj vďaka skvelej organizátorke, ktorá nám venuje celý svoj voľný čas a pozornosť.

Lákal ťa vždy oblasť modelingu/fotomodelingu? Chcela by si sa tejto oblasti venovať aj naďalej, resp. v tejto oblasti máte nejaké ďalšie/vyššie ciele?

Áno, vždy ma to lákalo, ale nikdy som nemala príležitosť, to skúsiť, ale ak by sa mi naskytla možnosť, určite by som to vyskúšala.

Popri tejto súťaži aj pracuješ/študuješ? Ako to všetko stíhaš?

Brigádujem v solárnom štúdiu niekoľko krát do týždňa a vďaka skvelej šéfke, ktorá mi vyšla v ústrety, všetko stíham školu aj tréningy.

Ako by si charakterizovala samú seba?

Myslím si o sebe, že som úplne jednoduchý človek. Mám svoje dobré aj tienisté stránky a ako každý, i ja by som sa chcela tým horším v budúcnosti vyvarovať. Medzi moje dobré stránky patrí priateľská povaha, ochota pomôcť a optimizmus. Sú to črty, ktoré zaberajú v mojej povahe najviac miesta. Obdivujem ľudí, ktorí sa dokážu usmievať, aj keď im nie je práve najpríjemnejšie. Ako každý človek nemám rada, keď na mne iný ľudia nachádzajú chyby. Rada chodím do živej spoločnosti. Rada sa zabávam, ako každý puberťák. Nikdy by som nechcela svoj život zmeniť, myslím, že je celkom zaujímavý.

Aké sú podľa teba tvoje pozitívne ale aj negatívne vlastnosti?

človek poznáva seba samého pri styku s inými ľuďmi; poznáva ich vlastnosti a porovnáva s nimi vlastné správania, poznáva seba. Určite sa snažím byť k ľuďom taká, akí sú oni ku mne, čiže podľa toho vedia moje vlastnosti rýchlo rozpoznať, stačí pár viet a človek hneď vidí strašne veľké spektrum vlastností toho druhého.

Čo je podľa teba podstata bytia ženy v súčasnosti?

Žena. V tomto jednom slove sa skrýva krása, jemnosť, hravosť a tak dobre aj odhodlanosť, dravosť, inteligencia, sebaobeta. Žena, ktorá dokáže z domu vytvoriť domov. Odjakživa ma fascinovali príbehy o silných ženách. O tých nezávislých sebaistých ženách, ako sú Kleopatra alebo Mária Terézia. Proste ženy, ktoré si boli vedomé svojej jedinečnosti. Ktoré bojovali s nepochopením vlastnej doby a tak isto by malo aj veľa žien v tejto dobe bojovať s nástrahami, ktoré prinesie rovnako ťažká ale určite zase v niečom iná doba.

Celý život sa učíme, čo najdôležitejšie si sa doteraz naučila ty?

Naučila som sa veľa dobrých vecí, ale je aj pár tých zlých, tak ako to býva u každého. Ale určite najdôležitejšie, čo som sa mohla naučiť je, vážiť si veci, ktoré mi ponúkajú ľudia okolo mňa a ktoré si viem sama zadovážiť a to je láska, zdravie, šťastie to všetko mi dáva moja rodina, priatelia a ja sama.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Dáša Víziová - finalistka Miss Levického okresu 2016 s číslom 1

Aké si znamenie? Sedí na teba všetko, čo sa o tomto znamení píše?

Som váhy a určite sa asi nikdy nenájdem vo všetkom čo píšu, ale vo veľa veciach sa to veľmi zhoduje, ako je rovnováha a spravodlivosť. Vládnucou planétou, rovnako ako pre znamenie Býka, je planéta Venuša. Táto planéta vládne láske, úspechu a šťastiu. V povahe váh sa objavujú dva protiklady, ktoré sa so mnou podľa mňa celkom stotožňujú. Na jednej strane sú to láskavosť a túžba po harmónii, no na druhej je to tvrdohlavosť, nerozhodnosť a hádavosť. Vždy pred svojím rozhodnutím hľadám viacero možností na vyriešenie problému a vyberiem si tú správnu, aspoň väčšinou.

Ktorá z finalistiek Miss Levického okresu 2016 by podľa teba mala vyhrať a prečo?

Každej jednej to prajem rovnako, pretože každá z nás má šancu vyhrať a so žiadnou som nemala doteraz žiadny problém a myslím, že sme si ako baby sadli a rozumieme si. Každá z nás si to zaslúži, všetky sme bojovali rovnako a pracovali na sebe, ako sme vedeli. Ide už len o to, ktorá sa viac zapáči porote a ktorá sa najlepšie ukáže.

Aká je tvoja najkrajšia spomienka z obdobia tvojho detstva?

Tých krásnych spomienok je naozaj veľmi veľa, pretože moji rodičia mi dali veľmi krásne detstvo, za čo im ďakujem. Určite jednu, na ktorú som si spomenula hneď, bola návšteva ZOO, ktorú som milovala a chodievali sme sa na zvieratká pozerať každý rok a vždy som sa rovnako tešila, ako keby som tam nikdy nebola, fascinovali ma všetky tie druhy a farby týchto zvierat.

V rámci príprav v súťaži ste už teraz absolvovali viacero aktivít. Ktoré z nich ti najviac sedia a ktoré nie, príp. ktoré z nich ti najviac niečo dali alebo ťa zaujali a ktoré najmenej?

Najviac sa mi páčilo určite cvičenie s našimi trénermi, aj keď nie vždy som sa mohla zúčastniť, ale snažila som sa, ako som mohla. Páčili sa mi všetky aktivity aj napriek tomu, že to bolo časovo trošku náročnejšie. Super bolo aj to, že sme to všetko robili spoločne a pomáhali si.

Chcela by si niečo odkázať dievčatám, ktoré by takisto radi okúsili fotomodeling, príp. účasť v takýchto súťažiach krásy? Na čo by sa mali sústreďovať, čomu vystríhať a pod...?

Dievčatám by som určite odporučila, vyskúšať tieto tipy súťaží a aby sa nenechali odradiť svojím okolím. Nie vždy dostanú od svojho okolia len tie dobré odozvy. Sama som to mala také rôzne a často som rozmýšľala, či to bol dobrý nápad, prihlásiť sa, ale to iba zo začiatku. Teraz nad tým už nerozmýšľam, pretože som spoznala veľa zaujímavých ľudí, super okolie, nové priateľstvá a skúsenosti, ktoré získaš jedine týmto spôsobom, že to vyskúšaš.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Dáša Víziová - finalistka Miss Levického okresu 2016 s číslom 1

Dášu Víziovú môžete takisto podporiť okrem Vašej priamej účasti na finálovom galavečeri, aj prostredníctvom internetového hlasovania o Miss Press Levického okresu 2016, a to priamo tu na portáli Leviceonline.sk v ankete ako aj na Facebook stránke v albume Miss Press Levického okresu 2016, pridaním svojho "LIKE-u" k jej fotografii.

zdroj: www.leviceonline.sk, fotografie: Miss Levického okresu 2016, Miloš Obert

POZRITE SI TIEŽ:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre