09172021pia

Začalo sa s opravou cestnej komunikácie, ktorá spája obec Ladzany s hranicou okresov Levice a Krupina

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 29. júla 2021 – Na ceste prvej triedy I/51, ktorá spája obec Ladzany s hranicou okresov Levice a Krupina, sa začala rekonštrukcia. Ako informuje spoločnosť Eurovia SK, ktorá opravu vozovky realizuje, vodiči sa tak budú musieť pripraviť na čiastočné dopravné obmedzenia, ktoré budú ukončené začiatkom septembra.

Začalo sa s opravou cestnej komunikácie, ktorá spája obec Ladzany s hranicou okresov Levice a Krupina

Oprava vozovky prebieha v rámci projektu Slovenskej správy ciest. Ten zahŕňa veľkoplošné opravy ciest prvej triedy po celom Slovensku. "Dĺžka opravovaného úseku je takmer desať kilometrov na vozovke širokej 8,8 metrov. Práce budú pozostávať z odfrézovania pôvodného živičného krytu, vystuženia v krajniciach a následnej pokládky ložnej a obrusnej vrstvy. Na záver sa krajnice upravia dosýpaním a zhutnením," informuje Simona Tančáková, PR manažérka a hovorkyňa spoločnosti Eurovia SK.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Počas rekonštrukcie komunikácie bude dopravným značením obmedzená doprava čiastočnými uzávierkami. "Rekonštrukcie opráv začnú na úseku 239,650 km a budú končiť na úseku 249,360 km. Celková cena diela je viac ako dva milióny EUR. Pôvodná vozovka nespĺňala požiadavky aktuálnych noriem. Vďaka oprave komunikácie sa zlepší jej prevádzková spôsobilosť a predĺži sa aj jej životnosť. Vodiči tak budú jazdiť po novej, kvalitnej a bezpečnej vozovke," uzatvorila spoločnosť.

zdroj a foto: Eurovia SK

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre