03312020uto
DREVEX Zlaté Moravce - stavebné rezivo

Prvé novorodeniatko na Slovensku sa narodilo v Levickej nemocnici

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 1. januára 2019 - Prvá noc roka 2019 priniesla radosť mnohým rodičom naprieč Slovenskom. V Nemocnici Levice sa narodila Tamarka sekundu po polnoci ako prvé novorodeniatko roku 2019 na Slovensku.

Prvé novorodeniatko na Slovensku sa narodilo v Levickej nemocnici

Tamarka Michňová je prvým dieťatkom v rodine. Narodila sa v 38 týždni tehotenstva s mierami 3000 gramov a 49 centimetrov. "Napriek ťažkému pôrodu som veľmi šťastná. Lepší darček do Nového roka sme si ani nemohli priať," povedala šťastná mamina Veronika.

UCEL liečivá mastička
Prvé novorodeniatko na Slovensku sa narodilo v Levickej nemocnici

Na svet malej princeznej pomáhal primár oddelenia gynekológie a pôrodníctva Gabriel Mančík. "Tamarka sa narodila neplánovaným cisárskym rezom. Ten sme museli voliť z dôvodu nepostupujúceho pôrodu. Keďže mamičke odtiekla plodová voda, ale pôrod sa ďalej nerozbiehal, v záujme zdravia bábätka sme zvolili ukončenie cisárskym rezom," prezradil Mančík.

Šťastným rodičom a Tamarke prajeme veľa síl a všetkým pevné zdravie. Počas roka sa v Levickej nemocnici narodí takmer 1200 detí.

zdroj a fotografie: Agel SK, a.s.

POZRITE SI TIEZ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre