06272022pon

Ambulantná pohotovostná služba v levickej nemocnici skončila, občania už spustili petíciu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 7. decembra 2018 - Ambulantná pohotovostná služba v levickej nemocnici skončila, občania už spustili elektronickú petíciu pod názvom "Získajme spolu naspäť levickú pohotovosť pre dospelých".

Ambulantná pohotovostná služba v levickej nemocnici skončila, občania už spustili petíciu

Oslovili sme vedenie levickej nemocnice pre stanovisku k tejto situácii.

"Nemocnica Levice nemá žiaden vplyv na zatvorenie ambulantnej pohotovostnej služby, pretože ju po zmene legislatívy prevádzkoval súkromný organizátor, ktorý si v zdravotníckom zariadení len prenajímal priestory na výkon svojej činnosti.

Toho času nemocnica môže potvrdiť skutočnosť, že zaznamenáva nárast počtu pacientov na centrálnom príjme, ktorí vyhľadávajú starostlivosť chýbajúcej ambulantnej starostlivosti, i keď jeho primárnou úlohou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov v život ohrozujúcom stave a so závažnými diagnózami. Všetkých pacientov, zatiaľ, dokážeme ošetriť, upozorňujeme však, že kapacita počtu ošetrení sa v čase blížiacich vianočných sviatkov môže v krátkom čase naplniť."

Petíciu nájdete na tomto linku: https://www.facebook.com/events/1607216859377914/

zdroj: www.leviceonline.sk

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre