CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
08222017uto

Poslanec Európskeho parlamentu Ivan Štefanec diskutoval s levickými študentmi

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 22. mája 2017 - Slovenský poslanec Európskeho parlamentu Ivan Štefanec dnes diskutoval s pedagógmi a študentmi Strednej odbornej školy (SOŠ), Pod amfiteátrom 7 v Leviciach na aktuálne európske témy. Ide o jednu z aktivít Junior ambasádorov v rámci programu Ambasádorské školy Európskeho parlamentu (EPAS), ktorých je na Slovensku 14, pričom prevažnú časť tvoria gymnáziá.

Poslanec Európskeho parlamentu Ivan Štefanec diskutoval s levickými študentmi

Podľa riaditeľky SOŠ Eve Sleziakovej to bola jedna z aktivít Junior ambasádorov zo SOŠ v rámci prvého ročníka programu EPAS. "Diskutovalo sa o témach, ktoré sú pre nás spoločné. Už len vzhľadom na to, že sme odbornou školou, zaradili sme do svojich aktivít tie oblasti, na ktorých pracuje práve europoslanec Štefanec. Týka sa to bezpečnosti potravín, zmienili sme sa o brexite, o extrémizme, rozoberali sme členské štáty Európskej únie (EÚ) a štáty, ktoré by do EÚ mohli vstúpiť. Okrem toho sme diskutovali o plusoch, ktoré EÚ pre štáty prináša, ale aj o mínusoch pre štáty, ktoré by z EÚ vystúpili. Všetko s dôrazom na mladých ľudí, pre ktorých je naše členstvo v EÚ prínosom," vyjadrila sa Sleziaková.

Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

"Osobne vítam každú pozitívnu osvetu o činnosti EÚ, zvlášť keď sa jedná o mladých ľudí. Som zástancom myšlienky, že "čím viac informácií, tým kvalitnejšie rozhodnutia", zvlášť v čase, kedy extrémizmus rezonuje nielen slovenskou, ale aj európskou politickou scénou. A som rád, že aj táto téma bola súčasťou dnešnej besedy s pánom europoslancom," vyjadril sa prednosta Okresného úradu v Leviciach Igor Éder.

Poslanec Európskeho parlamentu Ivan Štefanec diskutoval s levickými študentmi

Ivana Štefaneca pozvala škola, pričom podľa jeho slov veľmi rád chodí na podobné tematické diskusie. "Jednak môžem študentom odovzdať nejakú moju skúsenosť, naopak ja sa môžem dozvedieť, čo zaujíma ich. Je to pre mňa inšpiráciou do práce, keď prichádzajú s novými nápadmi a hlavne s témami, ktoré sú pre nich dôležité. Zaujímajú ich prevažne úplne bežné potreby a riešenie ich problémov. Veľmi živo sa zaujímajú o budúcnosť EÚ, čo ma veľmi potešilo. Hovorili sme na tému podnikania a exportu zo Slovenska, o potravinách, o rozširovaní EÚ, ako to bude po odchode Veľkej Británie a najmä, aké bude postavenie občanov Slovenska. Myslím si, že takáto debata je v dnešných časoch dôležitá, keďže sa rozhoduje o EÚ," povedal Štefanec.

Andrej Budai photo

zdroj a fotografie: Andrej Budai - foto - video služby, www.leviceonline.sk

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre