12032023ned

Medzi Mýtnymi Ludanmi a Starým Hrádkom poľovník výstrelom zasiahol kombajn

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

MÝTNE LUDANY / STARÝ HRÁDOK 13. októbra 2023 - Polícia v Leviciach prijala oznámenie o udalosti, ktorá sa stala na poli medzi obcami Mýtne Ludany a Starý Hrádok. Ako informuje policajná Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, 78-ročný poľovník pravdepodobne výstrelom z guľovej zbrane zasiahol sklenenú výplň čelného skla kombajnu, pohybujúceho sa asi 50 metrov od hranice kukuričného poľa.

Medzi Mýtnymi Ludanmi a Starým Hrádkom poľovník výstrelom zasiahol kombajn

Podľa ďalších informácii vodič kombajnu neutrpel žiadne zranenia. "Vo veci bolo políciou v Leviciach začaté trestné stíhanie pre trestný čin poškodzovania cudzej veci," dodala Polícia.

V jesennom čase poľovačiek vzniká vyššie riziko zranenia z dôvodu nesprávnej manipulácie so zbraňami. "Polícia preto vyzýva všetkých poľovníkov, ktorí počas týchto dní vychádzajú na lov, aby dbali na dodržiavanie bezpečnostných predpisov a na bezpečnosť svojho okolia. Pri streľbe musí strelec dbať na zásady streľby na poľovačke a pamätať na všetky okolnosti, ktoré môže zmyslami postrehnúť a predvídať a ktoré môžu mať vplyv na bezpečnosť streľby. Musí sa opatrne správať v členitom teréne a neprehľadnom prostredí a strieľať iba na zver alebo iný terč len vtedy, keď ju jasne rozozná. SPRÁVAJTE SA ZODPOVEDNE NIELEN NA POĽOVAČKE!" uzatvára Polícia.

zdroj: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, foto: archív poľnoinfo.sk

Prečítajte si aj:

Článok pokračuje nižšie :

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre