04172024str

Pri Šahách viezol v dodávke 25 nelegálnych migrantov a dvoch prevádzačov, nerešpektoval Políciu a riskoval

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAHY 30. marca 2023 - Službukonajúci policajti z Mýtnej polície v Leviciach si v sobotu 25. marca 2023 okolo deviatej hodiny ráno všimli pri Šahách vozidlo Mercedes Sprinter s nemeckými evidenčnými číslami. Ako informuje policajná Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, v dodávke vodič viezol 25 nelegálnych migrantov a dvoch prevádzačov.

Pri Šahách viezol v dodávke 25 nelegálnych migrantov a dvoch prevádzačov, nerešpektoval Políciu a riskoval

Keďže podľa ďalších informácii vodič tohto vozidla na viaceré znamenia dávané policajnou hliadkou nereagoval a pokračoval v jazde, boli levickej hliadke na pomoc vyslaní aj kolegovia z novozámockého a komárňanského okresu. "Vodič dodávky riskoval životy svojej osádky a keď už v novozámockom okrese zistil, že má pred sebou nákladné auto a v protismere aj za sebou policajné autá, snažil sa predbehnúť nákladiak vpravo, čo sa mu však nepodarilo a zišiel z cesty. Nikto sa pri tomto manévri nezranil," priblížila Polícia na svojej Facebook stránke.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Dvadsaťpäť migrantov odovzdali do rúk cudzineckej polície a troch zadržaných prevádzačov (vrátane vodiča) vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii obvinil z trestného činu prevádzačstva a bol daný podnet na ich väzobné trestné stíhanie. "Na základe rozhodnutia súdu budú všetci traja obvinení stíhaní väzobne," uzavrela Polícia.

Pri Šahách viezol v dodávke 25 nelegálnych migrantov a dvoch prevádzačov, nerešpektoval Políciu a riskoval

zdroj a foto: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre