05192022štv

Vo Veľkých Turovciach horel rodinný dom

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

VEĽKÉ TUROVCE 10. decembra 2021 - V obci Veľké Turovce časť Dolné Turovce horel rodinný dom. Ako informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, požiar ohlásili vo štvrtok 9. decembra 2021 krátko po 15:00 hod.

Vo Veľkých Turovciach horel rodinný dom

Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Leviciach (z hasičskej stanice Šahy), ktorí požiar zlikvidovali jedným vysokotlakovým prúdom. "Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená v sume 21.000 eur. Nikto sa nezranil," dodala Červočová.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Vo Veľkých Turovciach horel rodinný dom
Vo Veľkých Turovciach horel rodinný dom

zdroj a foto: KR HaZZ v Nitre

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre