05192022štv

Policajné hliadky naprieč Nitrianskym krajom kontrolujú dodržiavanie zákazu vychádzania (video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NITRIANSKY KRAJ 3. decembra 2021 - Policajné hliadky naprieč Nitrianskym krajom kontrolujú dodržiavanie zákazu vychádzania, ktorý platí od 25. novembra. Ako informuje Renáta Čuháková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre, kontrolám sa Polícia venuje počas celého dňa, ale hlavne v čase od 20:00 hod. do 1:00 hod., kedy je režim prísnejší.

Policajné hliadky naprieč Nitrianskym krajom kontrolujú dodržiavanie zákazu vychádzania (video)

Policajti si všímajú aj občanov na verejnom priestranstve, pretože v rámci vyhláseného núdzového stavu sa zakazuje uplatňovať právo, pokojne sa zhromažďovať v počte nad šesť osôb, okrem osôb žijúcich v jednej domácnosti. "Polícia odporúča nahradiť osobné stretnutia s blízkymi telefonickou alebo internetovou komunikáciu. Kontroly vykonávame tak, aby sme občanov nezdržiavali. Aktuálne informácie Policajného zboru môžete nájsť aj na oficiálnej stránke na Facebooku: www.facebook.com/policiaslovakia," dodala Čuháková.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Sledujte aj oficiálnu stránku Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre pod názvom „Polícia SR – Nitriansky kraj“.

Video k opatreniam z výkonu služby:

zdroj, foto, video: KR PZ v Nitre

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre