03282020sob

Autodopravcovia pre nákladné vozidlá zablokovali hraničný priechod v Šahách

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAHY 13. januára 2019 AKTUALIZOVANÉ - Hraničný priechod v Šahách je aj 13.1.2020 pre nákladné vozidlá stále neprejazdný. Ako informuje Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, dôvodom je prebiehajúca blokácia autodopravcami.

Autodopravcovia pre nákladné vozidlá zablokovali hraničný priechod v Šahách

Ako ďalej informuje Facebook stránka, polícia aj dnes dohliada na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky v súvislosti s blokáciou hraničného priechodu v Šahách. "Priechod je prejazdný pre osobné a záchranné vozidlá a každé štyri hodiny cca na 10 minút uvoľňujú priechod aj pre nákladné autá, ktorých vodiči sa do štrajku nepridali," informuje stránka.

Podľa ďalších informácii sú nákladné vozidlá z hraničného priechodu v Šahách odkláňané na hraničný priechod Ballassagyarmat (Maďarská republika). "V Šahách je situácia pokojná. Osobné autá a záchranné zložky prejdú jedným jazdným pruhom, kde dopravu riadia policajti okresného dopravného inšpektorátu a mýtnej polície," informuje Facebook stránka.

Autodopravcovia pre nákladné vozidlá zablokovali hraničný priechod v Šahách
Autodopravcovia pre nákladné vozidlá zablokovali hraničný priechod v Šahách

Podľa portálu Hnonline.sk štrajk autodopravcov trvá od utorka 7.1.2020 v Bratislave, Košiciach aj na Orave. "Únia autodopravcov Slovenska (UNAS) konštatuje, že štrajk považuje za krajné riešenie a hovorí o drasticky sa zhoršujúcom podnikateľskom prostredí autodopravcov. Od predstaviteľov štátu očakáva riešenia, a to 50-percentné zníženie cestnej dane a pozastavenie výberu mýta do určenia nového správcu mýta," informoval portál Hnonline.sk.

foto: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj

Podporte finančne Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT.SK
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate

POZRITE SI TIEŽ:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre