04172024str

Mladá vodička havarovala medzi obcami Sikenica a Šalov, nafúkala 1,81 promile

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠALOV / SIKENICA 2. apríla 2024 - Aj napriek všeobecne uznávanému pravidlu, že alkohol za volant nepatrí, sa na cestách Nitrianskeho kraja počas veľkonočných sviatkov našli vodiči, ktorí si neváhali sadnúť za volant pod jeho vplyvom. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Viktória Borloková, dňa 30. marca 2024 v ranných hodinách medzi občami Šalov a Sikenica na ceste III/1514 havarovala mladá 23-ročná vodička, pričom si za volant sadla pod vplyvom alkoholu.

Mladá vodička havarovala medzi obcami Sikenica a Šalov, nafúkala 1,81 promile

Podľa ďalších informácii vodička vozidla Audi A3 pravdepodobne neprispôsobila rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, kde pri prejazde pravotočivej zákruty dostala šmyk, zišla mimo cestu a narazila do stromu. "Vodička bola podrobená dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 0,87 mg/l, čo predstavuje 1,81 promile," dodala Borloková.

Ako informovala policajná Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, v danej veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Mladá vodička havarovala medzi obcami Sikenica a Šalov, nafúkala 1,81 promile

zdroj a foto: KR PZ v Nitre

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, SVETLÁ A SVIETIDLÁ, ZNAČKOVÝ ALKOHOL, KÁVA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre