10012023ned

Opitý a bez vodičáku narušil dopravu v Leviciach

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 13. júla 2023 - V Leviciach dopravu ochromila dopravná nehoda, ktorú spôsobil vodič Škody Fábia. Ako informovala Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj, pri prejazde pravotočivou zákrutou pravdepodobne následkom neprispôsobenia rýchlosti, vyšiel na oddeľovací ostrovček vľavo a potom do protismeru.

Opitý a bez vodičáku narušil dopravu v Leviciach

Podľa ďalších informácii hliadka Okresného dopravného inšpektorátu v Leviciach podrobila vodiča dychovej skúške s pozitívnym výsledkom a to 1,22 mg alkoholu na liter vydýchnutého vzduchu, čo je v prepočte 2,54 promile. "A to jazdil s vozidlom v čase, keď mu bol zadržaný vodičský preukaz. Len šťastím sa pri nehode nikto nezranil. Vodič je obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky aj z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia," priblížila Polícia.

Polícia apeluje na všetkých vodičov, aby v žiadnom prípade nesadali za volanty svojich áut pod vplyvom alkoholu, alebo omamných a psychotropných látok. "Naši kolegovia pokračujú v kontrolách bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky aj počas prázdnin! Jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujete svoj život a zdravie a aj životy a zdravie všetkých účastníkov cestnej premávky. Jazdite zodpovedne!", uzavrela Polícia.

ČLÁNOK POKRAČUJE NIŽŠIE ⇩

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Opitý a bez vodičáku narušil dopravu v Leviciach

zdroj a foto: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre