08082022pon

Medzi obcami Slatina a Plášťovce zišla dodávka mimo cesty a prevrátila sa na strechu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

SLATINA / PLÁŠŤOVCE 21. júla 2022 - Medzi obcami Slatina a Plášťovce zišla dodávka mimo cesty a prevrátila sa na strechu. Ako informovala Andrej Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, nehodu ohlásili dňa 19. júla 2022 krátko po 13:15 hod.

Medzi obcami Slatina a Plášťovce zišla dodávka mimo cesty a prevrátila sa na strechu

Podľa jej ďalších informácii po príchode na miesto udalosti hasiči zistili, že ide o dodávku, ktorá sa nachádzala mimo vozovky. "Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Leviciach (z hasičskej stanice Šahy), ktorí vymedzili miesto zásahu a havarované vozidlo zabezpečili proti vzniku požiaru," informovala Červočová.


Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Medzi obcami Slatina a Plášťovce zišla dodávka mimo cesty a prevrátila sa na strechu

Ako dodala Renáta Čuháková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre, v tomto prípade išlo o škodovú udalosť. "Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb a u vinníka nebolo zistené ani požitie alkoholických nápojov, pričom mu bola na mieste uložená bloková pokuta," dodala Čuháková.

zdroj: KR PZ Nitra, KR HaZZ v Nitre, foto: KR HaZZ v Nitre

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre