04202024sob

V Kozárovciach zrazili chodca, ten na mieste zomrel, vodič ušiel

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

KOZÁROVCE 25. októbra 2021 - V Kozárovciach zrazili chodca, ten na mieste zomrel, vodič ušiel. Informuje o tom polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj.

V Kozárovciach zrazili chodca, ten na mieste zomrel, vodič ušiel

Levickí policajti prijali v piatok 22.10.2021 krátko pred pol jedenástou večer oznámenie o dopravnej nehode. V Kozárovciach našli zraneného chodca. "Privolané záchranné zložky aj napriek poskytnutej pomoci museli konštatovať smrť 60-ročného muža. Druhý z účastníkov nehody - vodič auta, však na mieste dopravnej nehody nebol. Nezotrval na mieste a neposkytol chodcovi pomoc," informuje policajná Facebook stránka.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Na základe zopár zistených informácii však už asi 18 hodín po ohlásení dopravnej nehody policajti vypátrali vozidlo aj jeho vodiča, ktorým bol len 18-ročný mladík. "Na ceste ležiaceho chodca pravdepodobne zbadal v poslednej chvíli a po zrážke sa zľakol a z miesta nehody ušiel. Polícia v Leviciach prípad vyšetruje ako prečin usmrtenia v súbehu s prečinom neposkytnutia pomoci," dodáva Polícia.

zdroj a foto: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre