04172024str

Spevák Juraj Zaujec sa v jeho novom singli "Štiavnica" priznáva k svojej láske

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 3. mája 2021 - Slovenský spevák a hudobník Juraj Zaujec vydáva singel „Štiavnica“. Pri tejto pesničke budete chcieť vyraziť do Banskej Štiavnice.

Spevák Juraj Zaujec sa v jeho novom singli

Song nabitý pozitívnou energiou, emóciami a zážitkami, ktoré sme už veľmi dlho nezažili. Pieseň, ktorú Juraj zložil a otextoval, je o meste „Banská Štiavnica“, ktoré si Juraj spája s najdôležitejšími udalosťami v jeho živote. Aj keď v skutočnosti trávi všetok voľný čas na chate v Štiavnických baniach, kúsok od Banskej Štiavnice so svojou rodinou, vo videu k pesničke prežíva „romantickú lásku“ s talentovanou herečkou Ráchel Šoltésovou.

Spevák Juraj Zaujec sa v jeho novom singli

Videoklip sa odohráva v krásnych Štiavnických vrchoch, pri tajchu a v jedinečnom centre mesta, ktoré je nabité históriou a príbehmi nádhernej Banskej Štiavnice. "Obdobie, v ktorom žijeme, nám veľa zobralo, aj veľa dalo. Pri nakrúcaní videoklipu k Štiavnici sme zažili veľmi pekný príbeh, na ktorý budeme všetci dlho spomínať. Prajem každému z nás, aby bol hlavne zdravý a aby si mohol užiť východ slnka nad Banskou Štiavnicou, pretože je to jeden z najkrajších východov slnka na tomto svete a v priľahlých galaxiách," povedal Zaujec.

Prečítajte si aj:

Spevák Juraj Zaujec sa v jeho novom singli

O zábery do klipu sa postaral so svojou jedinečnou kamerou Peter Drmlík a videoproducent Luca Bush, ktorý okrem finálneho spracovania ukazuje s dronovými zábermi Štiavnicu z novej perspektívy. "Pre mňa je dron ako stroj času," hovorí Juraj a dodáva. "Ukáže Vám, čo stavitelia postavili a nikdy to nemohli vidieť z vtáčej perspektívy. Akékoľvek umenie je tiež stroj času, lebo vie sprostredkovať emócie a príbehy, ktoré sa odohrali v minulosti a my ich dokážeme stále cítiť a prežívať rovnako. Príkladom je romantický príbeh Sládkoviča a Maríny, ktorý je spojený so Štiavnicou. Mojou Marínou v tomto klipe je Ráchel Šoltésová, ktorej veľmi ďakujem za jej energiu a ochotu. Je
brutálna profesionálka a zároveň kamarátka, akých som stretol za život len málo," dodáva spevák.

Spevák Juraj Zaujec sa v jeho novom singli

Juraja čaká náročný rok aj po profesionálnej stránke. Je tvárou putovného festivalu Táborák fest, chystá ďalší letný singel s rumunskou raperkou Gani a okrem toho je spevákom v legendárnej kapele Modus.

Pozrite si videoklip ku skladbe Štiavnica tu:

Zdroj: Peter Roško, PRmanagement, foto zdroj: PRmanagement

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre