10182021pon

Festival Boje na Hrone 2013 rozpumpoval celý región + fotografie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

STARÝ TEKOV 1. augusta 2013 - Deväť kapiel, skvelá zábava, množstvo divákov, krásne baby, sympatickí chalani, dobré pivko a najmä vynikajúce počasie. Tak toto bola ideálna kombinácia činiteľov počas tohtoročného festivalu Boje na Hrone 2013, ktorý sa konal v sobotu 27.7.2013 na miestnom amfiteátri v obci Starý Tekov neďaleko Levíc. Festival sa začal po obľúbenej rekonštrukcii bojov z 2 sv. vojny - Tekov 2013, ktoré sa začali už v dopoludňajších hodinách pod horúcim slnkom.

Festival Boje na Hrone 2013 rozpumpoval celý región + fotografie

Festival tak skvelo dopĺňa už niekoľko rokov toto zabehnuté a mimoriadne obľúbené podujatie, na ktoré si každý rok nájdu cestu tisíce návštevníkov. Inak tomu nebolo ani tento rok. Na festivale si fanúšikovia slovenskej hudobnej scény určite prišli na svoje, veď po koncertoch skupín Pretty Cool, AC/DC revival, Konflikt, The Paranoid, či Karpina, prišli na rad také stálice slovenskej hudobnej scény ako AYA, Slobodná Európa, IMT Smile a Horkýže Slíže! O mimoriadne vynikajúcu zábavu a najmä atmosféru, ktorú si mimochodom vychutnávali a pochvaľovali takmer všetky vystupujúce kapely, nebola núdza.

RM - TECH - bazény na mieru, prekrytia, stavby, servis

Festival Boje na Hrone 2013 rozpumpoval celý región + fotografie
Festival Boje na Hrone 2013 rozpumpoval celý región + fotografie

Na tomto skvelom festivale nechýbal ani portál Leviceonline.sk. Vychutnajte si tu preto našu fotoreportáž z festivalu Boje na Hrone 2013.

Pozrite si aj:
- Ȏsmy ročník Bojov na Hrone - Tekov 2013 s novinkami + fotografie a video;
- Festival Boje na Hrone 2012 vyšiel na jednotku + fotografie a video;
- Fotoreportáž z festivalu Starý Tekov 2011 - Boje na Hrone.

zdroj a fotografie: www.leviceonline.sk

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre