01242020pia

Súťaže v Leviciach a okolí

V Žemberovciach sa pripravuje nezabudnuteľná festivalová atmosféra - HAGO FEST

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE / ŽEMBEROVCE 5. augusta 2018 - Nezabudnuteľná festivalová atmosféra čaká na návštevníkov 1. ročníka HAGO FEST-u. Festival, ktorý sa bude konať v priestoroch Penziónu Žemberovce, bude rozdelený do dvoch dní - 17. a 18. augusta 2018. Na podujatí sa predstaví niekoľko zaujímavých hudobných skupín a interprétov, okrem toho návštevníkov čakajú gastronomické špeciality či široká ponuka občerstvenia – pivo, víno, alko, nealko nápoje.

V Žemberovciach sa pripravuje nezabudnuteľná festivalová atmosféra - HAGO FEST - súťaž
Camping Vodník, Jur nad Hronom - splav dolného toku rieky Hron, ubytovanie, stanovanie, karavaning...

 

Program prvého dňa festivalu 17. augusta (piatok) sa začne o 17:00 hod. a predstavia sa postupne MAIDEN TRIBUTE BAND, DYNASTIA a hlavný ťahák prvého dňa skupina GLADIÁTOR, to všetko za sprievodu známeho moderátora a DJ-a. Druhý festivalový deň 18. augusta (sobota) sa začne opäť o 17:00 hod., počas tohto dňa sa predstaví SALCO, KAJZER A MELUŠ, TWiiNS, METROPOLIS a PETER CMORIK BAND.

 

Vstupenky je možné si zakúpiť v Levickej informačnej agentúre, Ul. Ľ. Štúra č. 3, alebo online v sieti TICKETPORTAL.SK alebo PREDPREDAJ.SK. Cena vstupeniek v predpredaji - jednodňová 7 eur, na oba dni 10 eur, na mieste - jednodňová 9 eur, na oba dni 15 eur. Parkovanie je zabezpečené. Na parkovisku je možnosť prestanovať do nasledujúceho dňa.

Viac na www.penzionzemberovce.sk.

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Komentárov  

0 # JanoB 2018-11-20 17:42
Pekne:)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre