04232024uto

Súťaže v Leviciach a okolí

Súťaž talentov festivalu RockShow Vráble pozná víťazov!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Každoročný festival RockShow zostal verný svojej tradícii a aj tento rok je cieľom nielen kvalitná hudba a zábava, ale aj podpora mladých talentovaných kapiel a interpretov. Cieľ sa naplní tým, že dve kapely dostanú priestor na vystúpenie priamo na festivale pred hlavnými headlinermi.

Súťaž talentov festivalu RockShow Vráble pozná víťazov!

Priebeh súťaže

Do súťaže sa mohli prihlásiť kapely v termíne do 31.5.2017. Celkovo sa prihlásilo 41 kapiel z celého Slovenska a Čiech. Odborná porota v zložení Michal Chrenko za festival Rock Show Vráble, Daniela Grečnerová za portál Tootoot a gitarista Jimi Cimbala vybrala jedného víťaza. Druhý víťaz bol vybraný na základe verejného hlasovania. Hlasovať sa dalo cez portál tootoot.sk

Áčko-hygiena.sk - Hygiena a dezinfekcia

 

Súťaž teda pozná víťazov v dvoch kategóriách:

Top Fan Band 2017 – víťazná kapela s TOP publikom – s najväčším počtom hlasov fanúšikov. Táto kapela si zahrá na festivale v piatok, 14.7.2017 pred headlinermi Iné Kafé a The Paranoid. Víťazom sa stala kapela Head’n’Heal.
Talent Roka – kapela, ktorú vybrala odborná porota ako nádejný talent roka 2017 a zahrá si 15.07.2017 pred headlinermi Metropolis, Richard Müller a Medial Banana. Túto kategóriu vyhrala kapela John Wolfhooker.

Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

 

Head’n’Heal

Táto mladá kapela z Popradu je zložená zo štyroch členov - Jakub Duda (spev/gitara), Roman Sopko (sólo gitara), Tomáš Toth (bass gitara, vokály) a Daniel Jaseňák (Bicie). Tento rok vydali prvý album "Koniec začiatku". Kapela hrá hudbu v štýle punk-rock- pop. Vypočujte si ich youtube kanál a naživo na RockShow 2017!

Súťaž talentov festivalu RockShow Vráble pozná víťazov!

John Wolfhooker

Je mladá kapela z Prahy a je takisto zložená zo štyroch členov - Rony Janeček (gitara), Martin Čupka (vokály), Adrian Janeček (bicie), Filip Vlček (vokály, basa). Kapela vznikla v roku 2013 a za toto obdobie stihli veľa videoklipov a dva albumy.

Súťaž talentov festivalu RockShow Vráble pozná víťazov!

“Každý člen poroty mal za úlohu vybrať zo zoznamu 41 prihlásených kapiel tri najlepšie, ktoré postúpili do finále, v ktorom sa hlasovalo bodovým systémom od 1 po 8 po sčítaní dostala najväčší počet hlasov skupina John Wolfhooker, a to celkovo 22 bodov”, zhodnotil priebeh súťaže organizátor festivalu Roch Show, Michal Chrenko. Na druhom mieste sa umiestnila s počtom bodov 18 kapela No brake a na treťom mieste s počtom bodov 16 kapela MF.

Festival RockShow Vráble je v Nitrianskom kraji jeden z najväčších a najobľúbenejších. Okrem kvalitnej hudby organizuje aj súťaž mladých talentov, ktorou dáva priestor prezentovať sa mladým kapelám prostredníctvom lukratívneho hracieho času na tomto podujatí. Festival s viac ako 15 ročnou tradíciou zaručuje skvelú zábavu vo forme popredných umelcov, súťaže o hodnotné ceny, dobré jedlo a uvoľnenú atmosféru.

POZRITE SI TIEŽBeša Music Fest 2017 sa nekoná. Náhradou je dvojdňová Rock Show Vráble 2017!

SÚŤAŽ o 4x1 vstupenku na Rock Show Vráble 2017!

Ako sa súťaže zúčastniť?

K súťaži sme na našej Facebook stránke Leviceonline.sk umiestnili plagát Rock Show Vráble 2017. Vašou úlohou pre účasť v súťaži je ZDIEĽAŤ tento plagát a ste v hre!

Súťaž o 4x1 vstupenku na Rock Show Vráble 2017

Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 4x1 vstupenku na Rock Show Vráble 2017 trvá do 11.7.2017 do 22:00 hod. Dňa 12.7.2017 vylosujeme 4 výhercov, ktorí získajú po 1 vstupenke. 

Mená výhercov uverejníme na FB Leviceonline.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u! Výhercovia si vstupenky budú môcť prevziať priamo v pokladni podujatia, ich mená budú zapísané na guest liste podujatia.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Leviceonline.sk.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre