01222020str

Súťaže v Leviciach a okolí

Päť dverí, jedna nezabudnuteľná show - 5 Doors v Leviciach! + súťaž o vstupenky

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 15. novembra 2016 - Na Slovensko sa opäť vracia jedinečná tanečná show 5 Doors plná dychberúcich svetelných efektov. Jeden z najlepších tanečných projektov 21. storočia sa vydáva na turné do 11 miest Slovenska.

Päť dverí, jedna nezabudnuteľná show - 5 Doors v Leviciach! + súťaž o vstupenky

Človek sa väčšinou ani neprekvapí, keď uvidí dvere na javisku, veď tie sú jedny z najčastejšie používaných elementov kulís. Ale že sa päť rovnakých dverí zoraďuje vedľa seba, to už naznačuje viac dejstva.

5 Doors nie je tradičné tanečno-divadelné predstavenie, ale show v ozajstnom zmysle slova. Jedinečným spôsobom zjednocuje najrôznejšie tanečné a hudobné štýly.

Andrej Budai photo

„Konečne show, kde sa na jedno javisko zmestí hip-hop aj ľudový tanec!”

Villa Negra Productions z Budapešti zostavila revue na svetovej úrovni s názvom 5 Doors. Premiéra sa konala v Bratislave, no maďarská skupina sa po slovenskom turné chystá aj do európskych veľkomiest. Choreografi 5 Doors-u smelo miešajú štýly a scenériu využívajú maximálne. Na javisku sú v polkruhu umiestnené dvere, ktorých rámec zakrývajú LED pásiky s miliónmi malých svetielok. Dá sa nimi dosiahnuť prakticky čokoľvek – oheň, voda, tajomná atmosféra, romantika. Svetelní kúzelníci 5 Doors-u nám pohľady ponúkajú postupne, neodhalia všetky vymoženosti naraz.

Program sa okrem iného hemží aj vtipnými filmovými narážkami ako kovbojský súboj, spomalené bežecké preteky na hudbu Vangelisa, a nevynechali ani tanečné filmy ako napríklad Flashdance.

Pozrite si trailer Broadway show 5 Doors:

„So súladom svetla a tanca sme sa na takej vysokej úrovni mohli doteraz stretnúť iba v Las Vegas.“

V produkcií vystupuje 12 tanečníkov, ktorí sú svetoví rekordéri v rýchlom prezliekaní. Okrem toho sú technicky veľmi zdatní, pretože choreografi často kombinujú štýly aj počas jedného tanca. Show-dance pobláznia prvkami maďarského ľudového tanca alebo charleston s discom. Tanečníci to zatancujú vždy s takou prirodzenosťou a ľahkosťou, že človek ani nepocíti to množstvo práce, ktoré predstaveniu predchádzalo.

Hlavným cieľom 5 Doorsu je nadšené zabávanie efektom, tancom a humorom. Je to výborné uvoľnenie pre všetky vekové kategórie na celom svete!

SÚŤAŽ o 2x1 vstupenku na 5 Doors v Leviciach!

Ako sa súťaže zúčastniť?

K súťaži sme na našej Facebook stránke Leviceonline.sk umiestnili plagát 5 Doors v Leviciach. Vašou úlohou pre účasť v súťaži je ZDIEĽAŤ tento plagát a ste v hre!

Päť dverí, jedna nezabudnuteľná show - 5 Doors v Leviciach! + súťaž o vstupenky

Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 2x1 vstupenku na 5 Doors v Leviciach trvá do 8.12.2016 do 22:00 hod. Dňa 9.12.2016 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po 1 vstupenke.

Mená výhercov uverejníme na FB Leviceonline.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u! Výhercovia si vstupenky budú môcť prevziať priamo v pokladni podujatia, ich mená budú zapísané na guest liste podujatia.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Leviceonline.sk.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre