04252024štv

Volejbal, volejbalové správy a aktuality z mesta Levice a levického okresu

Najmladšie levické volejbalistky absolvovali svoj prvý ligový zápas + výsledky

LEVICE 15. októbra 2013 - Najmladšie volejbalistky Palas VK Levice MIDI "C" a "D" absolvovali svoj prvunký ligový zápas, a to v nedeľu 13.10.2013 na domácej pôde - vzájomným zápasom. Dievčatká svoj debut zvládli veľmi dobre a za predvedený výkon a nasadenie si zaslúžia pochvalu.

palas vk levice - midi c a d 20131015 1579101470

Družstvo MIDI "C" zvíťazilo nad družstvom MIDI "D" 2:0 (25:23 a 26:24).

Trénerka: Monika Kováčová

12.10.2013 - Staršie žiačky - 2. kolo

N.MESTO n/VÁHOM - LEVICE 0:3 (11:25 ; 14:25 ; 14:25) 1:3 (26:24 ; 22:25 ; 15:25 ; 16:25)

Dievčatá v prvom zápase podali veľmi dobrý kolektívny výkon. V druhom zápase dievčatá podcenili začiatok a darovali súperovi prvý set. V druhom sete sa pomaly rozbiehali. Postupne sa vrátili ku svojej hre a jasne dominovali.

Zostava: Lucia HORVÁTOVÁ, Erika KOLLÁRIKOVÁ, Nikola MARTINKOVIČOVÁ, Sofia WEISOVÁ, Bianka FENDIAKOVÁ, Soňa HOLEČKOVÁ, Dominika DUBSKÁ, Valentína BÁTOVSKÁ, Laura TAKÁCZOVÁ, Viktória CZEBELLAIOVÁ, Nina SLÁDEČEKOVÁ, Cyntia PÁPP, Diana BROŠKOVIČOVÁ, Natália RAICHELOVÁ

Tréner: Tibor ŠTILL

Jazyková škola Chantal Levice Kvalitné výživové doplnky značky FITapak na chudnutie, ktoré sú vyrobené na Slovensku.

Palas VK Levice - Senica, 13.10.2013

12.10.2013 - I. liga juniorky - 1. kolo

LEVICE - MALACKY 3:0 (15 ; 22 ; 22) 3:0 (11 ; 15 ; 20)

Domácim dievčatám vstup do súťaže (1. liga junioriek) vyšiel, keď bez väčších problémov porazili Malacky. V oboch stretnutiach podali zodpovedný výkon, vyvarovali sa väčších chýb a zaslúžene zvíťazili.

Zostava: Angušová, Ábelová, Horniaková, Ráchelová, Magyarová, Obertová, Kúdeľová, Kotrusová, Zyigová, Szabóová, Bariaková, libero Jančová

Tréner: Marek Henček

Palas VK Levice - Malacky, 12.10.2013

13.10.2013 - KADETKY - 2. kolo

PRIEVIDZA - LEVICE B 3:0 (16,17,23) 3:0 (11,22,23)

V nedeľu sa levické kadetky B predstavili na súperovej palubovke proti hráčkam z Prievidze. Po nervóznom začiatku a vlastných chybách na podaní a prihrávke, dievčatá po bojovnom výkone prehrali oba zápasy 3:0. (16,17,23), 11,22,23). Aj napriek prehre je potrebné dievčatá pochváliť najmä za druhý a tretí set v druhom zápase.

Trénerka: Martina KREDATUSOVÁ

13.10.2013 - KADETKY

LEVICE "A" - SENICA 3:0 (25,25,25) 3:0 (22,22,26)

Domáce dievčatá nastúpili proti súperovi, ktorý je jeden z adeptov na postup na finálový turnaj o majstra SR. Prvé stretnutie začali lepšie hosťujúce hráčky, keď počas celého prvého setu vyhrávali. V koncovke viedli 24:21, ale domáce dievčatá výborným podaním a nasadením dokázali otočiť a zvíťaziť. Druhý set začali lepšie domáce dievčatá, keď postupne viedli 8:3 a 16:8. Menšou nekoncentráciou dovolili set zdramatizovať. Tretí set mal rovnaký priebeh ako prvý. Hostia celý set vyhrávali, ale koncovku opäť vynikajúco zvládli domáce dievčatá a zaslúžene vyhrali prvý zápas.
V druhom stretnutí hosťujúce hráčky vyhrávali vo všetkých setoch, ale domáce dievčatá obrovskou bojovnosťou hnané výborným obecenstvom (rodičia hráčok), dokázali vyhrať všetky sety a vyhrať aj v druhom stretnutí.

Zostava: Angušová, Ráchelová, Ábelová, Obertová, Magyarová, Horniaková, Kotrusová, Zsigová, Halásová, Bariaková, Kúdeľová, libero: Jančová

zdroj a fotografie: Palas VK Levice