02262020str

V Leviciach zorganizovali 14. ročník Malej letnej olympiády - video

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 8. júla 2019 - Zapálením olympijského ohňa a slávnostnou prísahou všetkých športovcov ako aj rozhodcov sa v Športovej hale v Leviciach dňa 20.júna 2019 začal už XIV. ročník Malej letnej olympiády klientov zariadení sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja („MLOK 2019“), ktorá bola organizovaná pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Milana Belicu.

V Leviciach zorganizovali 14. ročník Malej letnej olympiády - video
Helen Doron - Angličtina pre deti

Pozrite si našu videoreportáž z podujatia:

Malej letnej olympiády klientov ZSS sa zúčastnilo 111 obyvateľov týchto zariadení: „IPEĽ“, ZSS Leľa, „PLATAN“, ZSS Lontov, „PERLA“, ZSS Želiezovce, „DOMUM“, ZSS Krškany, „BENEFIT“ ZSS Ľudovítová, „KREATÍV“ ZSS Klasov, „BARACHA“ ZSS Bardoňovo, „DUNAJ“ ZSS Kováčov, „LIPKA“ ZSS Lipová, „KAMILKA“ ZSS Maňa, „V KAŠTIELI“ ZSS Horné Obdokovce, „HARMÓNIA“ ZSS Horné Štitáre, „CLEMENTIA“ ZSS Kovarce, „HARLEKÝN“ ZSS Topoľčany, „SVETLO“ ZSS Olichov.

Súťaže prebiehali v štyroch disciplínach.

Skok z miesta do diaľky znožmo – víťazom v mužskej kategórii sa stal Štefan Kopča s výkonom 2,48 m, pred Rastislavom Vargom s výkonom 2,33 m a Jozefom Marcaníkom s výkonom 2,25 m. V kategórii žien sa víťazkou stala Ľubica Kormanová s výkonom 1,65 m, pred Žanetou Šarkoziovou s výkonom 1,45 m a Gabrielou Danielovou s výkonom 1,23 m.

Hod na cieľ kriketovou loptičkou – v kategórii mužov sa víťazom stal Marek Kováč pred Pavlom Pecíkom a Rastislavom Vargom. V kategórii žien sa víťazkou stala Nina Kubičková, pred Helenou Hippovou a Soňou Martiškovou.

Hod loptou do basketbalového koša – víťazom kategórie mužov Miroslav Jankovič pred Henrichom Csonkom a Gabrielom Molnárom. V kategórii žien sa víťazkou stala Anna Langerová pred Žanetou Šark?ziovou a Pavlínou Chovancovou.

Štafetové prekážkové behy družstva - vyhralo družstvo klientov z „CLEMENTIE“ Kovarce, pred „SVETLO“ Olichov I., „družstvom „LIPKY“ Lipovej a družstvom „SVETLO“ Olichov II.

Víťazom sa stali všetci, veď išlo o súťažiacich postihnutých ťažkým mentálnym, telesným, či psychickým handicapom. Všetci súťažiaci boli odmenení hodnotnými vecnými darčekmi. O milý darček sa postaral Igor Éder, podpredseda NSK, ktorý pre všetkých súťažiacich priniesol veľkú tortu.

Vďaka patrí predovšetkým zamestnancom týchto zariadení sociálnych služieb, ktorí súťažiacich na túto olympiádu pripravili ako aj organizátorovi podujatia, ktorým bol Odbor sociálnych vecí Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja v spolupráci s „DOMUM“, ZSS Krškany a „PERLA, ZSS Želiezovce.

zdroj: UNSK, spracovala: JUDr. Eva Ďurišová

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre