08232019pia
Ariela škola plávania

Mladý rozvíjajúci sa plavecký talent Sabíny Kupčovej je možné podporiť Vašimi 2 % z dane

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 29. januára 2019 - Mladý rozvíjajúci sa plavecký talent Sabíny Kupčovej je možné podporiť Vašimi 2 % z dane v rámci Občianskeho združenia Sabiswimm.

Mladý rozvíjajúci sa plavecký talent Sabíny Kupčovej je možné podporiť Vašimi 2 % z dane

Získané finančné prostriedky budú v plnej výške použité na hradenie nákladov pre jej športový rozvoj, ako je napríklad účasť na jarných, letných a zimných sústredeniach, honoráre plaveckých a kondičných trénerov, vstupy do bazénov, posilňovne, cestovné a ubytovacie náklady počas plaveckých pretekov, plavky, plavecké pomôcky, športové oblečenie a v neposlednom rade rehabilitácie.

UCEL liečivá mastička

Sabína Kupčová je zaradená už štvrtým rokom v juniorskej reprezentácii Slovenska. V roku 2018 sa predstavila na pätnástich plaveckých podujatiach, ktoré sa konali na Slovensku, Česku, Srbsku, Rakúsku, Maďarsku, Švédsku, Fínsku a v Číne.

Medzi jej najväčšie úspechy v uplynulej plaveckej sezóne si považuje splnenie limitov v apríli vo Švédsku na MEJ (Majstrovstvá Európy juniorov), ktoré sa konali 4. – 8.06.2018 vo Fínsku. Na tomto európskom podujatí sa jej podarilo vyplávať si tri osobné rekordy a jeden seniorský rekord v dievčenskej štafete 4x200 m VSP (kraul). Ďalej sa jej podarilo nominovať na Svetový pohár, ktorý sa konal 4. – 6.10.2018 v Maďarsku. V Novembri sa konalo plavecké podujatie v Trenčíne pod názvom Slovakia Swimming Cup 2018, kde sa Sabíne podarilo v disciplíne 200 m PP (polohové preteky) zaplávať a splniť limit na MS (Majstrovstvá sveta).

Koncom roka 2018 ešte ako mladšia juniorka sa po prvýkrát Sabína predstavila na MS, ktoré sa konali 11. – 16.12.2018 v Čínskom Hangzhou (Changčou). Na týchto MS si Sabína vyplávala jej prvý juniorský rekord SR v disciplíne 400 m VSP a obsadila pekné 25 miesto zo 46 súťažiacich plavkýň v tejto disciplíne. Ďalej na tomto podujatí bola zaradená do troch dievčenských štafiet 4x200 m VSP, 4x100 m VSP a 4x50 m PP, kde sa dievčatám spoločne podarilo si vyplávať dva nové seniorské rekordy SR a najlepšie obsadili desiate miesto.

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti TU

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby TU

zdroj a foto: PK

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre