LEVICE 25. mája 2015 - V rámci Dní mesta Levice 2015 sa v dňoch 21.-22. mája 2015 uskutočnila Mestská športová olympiáda základných a materských škôl. Pre nepriaznivé počasie sa však museli zrušiť atletické disciplíny a tenisové zápasy.
Zo základných škôl sa olympiády zúčastnili I.ZŠ, SŠI, II.ZŠ, IV. ZŠ, V. ZŠ, VI. ZŠ, VII. ZŠ, KSŠ a ZŠ S VJM, z materských škôl sa zúčastnili MŠ Tekovská, MŠ Hlboká, MŠ Konopná, MŠ Dopravná, MŠ Vojenská, MŠ P. O. Hviezdoslava, MŠ Okružná, MŠ T. Vansovej a MŠ Perecká. Prinášame Vám ich kompletné výsledky ako aj fotoreportáž.
Kategória základné školy, 21.5.2015
Plávanie - voľná disciplína - chlapci:
I.miesto - Matej Grman VII. ZŠ
II.miesto - Jakub Žilkovan IV. ZŠ
III. miesto - Andrej Cicer V. ZŠ
Plávanie - voľná disciplína - dievčatá:
I.miesto - Robin Reindlová IV. ZŠ
II.miesto - Anikó Nyulová ZŠ s VJM
III.miesto - Jana Macsaiová II. ZŠ
Vybíjaná - dievčatá:
I. miesto - II. ZŠ
II. miesto - IV. ZŠ
III.miesto - V. ZŠ
Volejbal – dievčatá:
I. miesto - IV. ZŠ
II. miesto - V. ZŠ
III. miesto - II. ZŠ
Malý futbal – chlapci:
I. miesto - II.ZŠ
II. miesto - I. ZŠ
III. miesto - VI. ZŠ
Basketbal – chlapci:
I. miesto - VI. ZŠ
II. miesto - IV. ZŠ
III. miesto - II. ZŠ
Stolný tenis - dievčatá:
I. miesto - Tamara Forgáčová I. ZŠ
II.miesto - Karin Palovčíková V. ZŠ
III. miesto - Martina Števiarová VII. ZŠ
Stolný tenis - chlapci:
I. miesto - Lukáš Lukniš I. ZŠ
II.miesto - Martin Janurik IV. ZŠ
III. Miesto - Adam Barcik KSŠ
Celkové umiestnenie Základných škôl:
1. II. ZŠ
2. IV. ZŠ
3. I. ZŠ
4. V. ZŠ
5. VI. ZŠ
6. VII. ZŠ
7. KSŠ
8. VJM
9. SŠI
Mestská športová olympiáda Levice - Materské školy, 22.5.2015
Beh na 40 m - chlapci
1. miesto - Matúš Lipták Dopravná
2. miesto - Adam Czíria Okružná
3. miesto - Adam Markuš Hlboká
Beh na 40 m - dievčatá
1. miesto - Sofia Ďurkovičová Konopná
2. miesto - Ema Tóthová T. Vansovej
3. miesto - Laura Šuhalová Vojenská
Hod kriketovou loptičkou - chlapci
1. miesto - Marián Panáček Okružná
2. miesto - Samuel Kožík Tekovská
3. miesto - Maroš Hano Dopravná
Hod kriketovou loptičkou - dievčatá
1. miesto - Mia Pohánková P.O. Hviezdoslava
2. miesto - Zuzana Lehotkaiová Konopná
3. miesto - Patrícia Majorová T. Vansovej
Skok do diaľky - chlapci
1. miesto - Martin Ďurčo Vojenská
2. miesto - Martin Habara Dopravná
3. miesto - Nikolas Baláž Konopná
Skok do diaľky - dievčatá
1. miesto - Barbora Grausová Tekovská
2. miesto - Karolína Henčeková P.O.Hviezdoslava
3. miesto - Anna Zuzana Hajková Konopná
Prekážková dráha - chlapci
1. miesto - Dalibor Mikuláš Hlboká
2. miesto - Matúš Murcin KSŠ sv. Vincenta de Paul
3. miesto - Jakub Števko Dopravná
Prekážková dráha - dievčatá
1. miesto - Zuzana Holečková Hlboká
2. miesto - Zoja Šebová Tekovská
3. miesto - Sofia Turanová Vojenská
Mestská športová olympiáda Levice - Materské školy, 14.05.2015
Celkové umiestnenie Materských škôl
1. miesto MŠ Tekovská
2. miesto MŠ Hlboká
3. miesto MŠ Konopná
4. miesto MŠ Dopravná
5. miesto MŠ Vojenská
6. miesto MŠ P. O. Hviezdoslava
7. miesto MŠ Okružná
8. miesto MŠ T. Vansovej
9. miesto MŠ Perecká
10. miesto MŠ sv. Vincenta de Paul
zdroj a fotografie: ZŠ A. Kmeťa v Leviciach