05042024sob

Ďalšie úspešné kolo Slovenského pohára pre levických triatlonistov

PRIEPASTNÉ / LEVICE 5. mája 2015 - V prvú májovú nedeľu za pomerne chladného a upršaného počasia sa pretekári z ŠK Atóm Levice zúčastnili v Priepasnom na myjavských kopaniciach šprint duatlonu (beh 5km, cyklistika 20km, beh 2,5 km).

Celkovým víťazom sa stal vekom len dorastenec Matúš Verbovský, ktorý v dramatickom finiši zdolal nášho prvého olympionika v triatlone Pavla Šimka.

Tento pretek bol zároveň majstrovstvami SR vo veteránskych kategóriách. Tu obsadili naše úspešné veteránky celý stupeň víťazov. Majsterkou Slovenskej republiky sa stala Mirka Jánošová, vicemajsterkou SR Janka Miklóšová a druhou vicemajsterkou SR Erika Kopernická.

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach
Presspoint Levice

Hneď za pódiovými umiestneniami skončil Slavo Jánoš. Zastúpenie sme mali aj medzi dorastencami, kde Peter Ziman skončil na 2. mieste.

Aj tento rok bol pretek organizačne výborne zvládnutý. Škoda len, že sa nedá objednať aj priaznivé počasie...