05042024sob

Triatlonisti ŠK Atóm Levice na akvatlone v Piešťanoch

LEVICE 4. septembra 2013 - V nedeľu 1. septembra 2013 sa triatlonisti zúčastnili pretekov v akvatlone, čo znamená plávanie a beh na piešťanskom kúpalisku. Voda v bazéne mala 28 °C, čo bolo ideálne aj pre najmenšie detičky v kategórii od nar. 2005 a mladší. Triatlonisti ŠK Atóm Levice na akvatlone v Piešťanoch

Podľa vekových kategórii sa plávalo od 25 metrov po 900 metrov, beh meral pre najmenšie deti 100 metrov až po 4,6 km pre dorast až dospelých. Hneď v prvom štarte vybojoval 1. miesto BORISKO BÁTOVSKÝ a tretia sa umiestnila NINA TOMOVÁ, obaja v najmladšej kategórii. Pódiové umiestnenie dosiahol medzi staršími žiakmi MATÚŠ VERBOVSKÝ, ktorý dobehol na 2. mieste. V dorastenkách bola víťazkou EMA MÉSZÁROSOVÁ, juniorka KATKA GUNÁROVÁ dobehla na 3. mieste. Absolútnou víťazkou žien sa stala IVANA KURIAČKOVÁ.

Triatlonisti  ŠK Atóm Levice na akvatlone v Piešťanoch_2

Jazyková škola Chantal Levice RM - TECH - bazény na mieru, prekrytia, stavby, servis

Pretekov sa zúčastnili aj: Karolína Miklóšová (v kategórii deti), Jakub Toma, Viki Titková, Mirka Zimanová v kategórii mladší žiaci, Kamil Macek, Martin Suchý v kat.st.žiaci, Jakub Mokrý dorast, Miro Straňovský muži, Slavo Jánoš, Mirka Jánošová, Janka Miklóšová veteráni. Na pretekoch chýbala Ivonka Miklóšová a Tadeáš Fazekaš, ktorí sa v tom čase zúčastnili triatlonu EPJ v anglickom Eton Dorney, s umiestnením Ivonka na 21. mieste a Tadeáš na 35. mieste v ťažkej európskej konkurencii.