12092019pon

Na AUTOslide aj Horkýže Slíže!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Na AUTOslide aj Horkýže Slíže!ŽARNOVICA 2. novembra 2011 - Obľúbená slovenská hudobná skupina HORKÝŽE SLÍŽE je samé prekvapenie a novinky z ich tábora zďaleka nekončia. Možno ste si už všimli, že slovenský automobilový závodník Milan Greguška jazdí túto sezónu vo farbách skupiny. Jeho Mitsubishi EVO je originálne polepené názvom kapely, a tak ich na rallye závodoch neprehliadnete. HORKÝŽE SLÍŽE a Milan Greguška pokrstili jeho voz práve na akcii TRUCK ARÉNA v Piešťanoch, kde auto mohli diváci tejto akcie vidieť poprvýkrát s novým polepom a predstavili sa s ním i v exhibícii AUTOslide na piešťanskom letisku a následne na autogramiáde.


Z dôvodu prepojenia týchto dvoch akcii sa organizátori rozhodli pozvať HORKÝŽE SLÍŽE aj na AUTOslide na 8. januára 2012 do Žarnovice, aby si vyskúšali plochodrážny ovál. Čiže nielen že budete môcť vidieť závodný špeciál Mitsubishi Lancer EVO VIII, ktorý je komplet odetý reklamou HORKÝŽE SLÍŽE, ale zároveň, nakoľko chalani z HORKÝŽE SLÍŽE majú veľmi radi práve fanúšikov, urobia pre Vás  návštevníkov AUTOslide 2012 autogramiádu a budete si môcť odniesť podpisy či fotku priamo s členmi tejto obľúbenej hudobnej skupiny .


Viac info o akcii: www.autoslide.sk

Predpredaj vstupeniek za najnižšie ceny beží v sieti Ticketportal: http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16390

 

zdroj: MMI

 

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre