01272020pon

Hokej a hokejové správy, aktuality z mesta Levice

Na vianočnom turnaji levický hokejový dorast zbieral skúsenosti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
LEVICE 31. decembra 2015 - Hokejisti dorastu z HK Levice sa zúčastnili kvalitne obsadeného domáceho vianočného turnaja s medzinárodnou účasťou, ktorý sa konal v dňoch 26. a 27.12.2015 na zimnom štadióne v Leviciach.
Na vianočnom turnaji levický hokejový dorast zbieral skúsenosti

Nie tak často máme možnosť jednak medzinárodnej ale aj domácej extraligovej konfrontácie a preto je potešiteľná účasť našich dorastencov a klubu HK Levice na vianočnom turnaji ročníkov 1997-98 na domácej pôde. Pre väčšinu chalanov to bola veľká hokejová škola a turnaj v Leviciach bol z tých turnajov, kde sme konfrontovali našu klubovú školu s modernou európskou školou hokeja.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.
Nedávali sme si veľké ciele. Chalani pozbierali cenné skúsenosti v konfrontácii s mužstvami zvučných mien (Minsk, HKM Zvolen, ISKRA Partizánske a HK Ružinov) a vyskúšali si prvky moderného európskeho hokeja. Čo sa týka hry, ukázali sme asi všetko, na čo v súčastnosti náš klubový hokej má. Stačí nám to na našu prvú ligu dorastu. Treba však podotknúť, že sme na turnaji boli jediným klubovým tímom, ktorý sa konfrontoval s mužstvami poskladaných z výberu najlepší z najlepších hráčov zo zúčastnených mužstiev.

Na vianočnom turnaji levický hokejový dorast zbieral skúsenosti

Uhrali sme vyrovnané zápasy s mužstvami z bieloruského Minsku a výberu slovenských mužstiev HKM Zvolen, Ružinova a Partizánskeho. Najlepšou previerkou sú ťažké zápasy, v ktorých sa chlapci v hre odhaľujú do "naha" po všetkých, aj ľudských  stránkach, kde sa cibrí ich výkonnosť i charakter – poznamenal tréner HK Levice Michal Dávid.

Levice invest, s.r.o. - predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov na Ul. Kyjevská 7 v Leviciach.
Víťazom vianočného turnaja kategórie U18 – dorastu sa stal tím z HK Ružinov Bratislava, ktorý zvíťazil vo všetkých zápasoch. Ako uviedol skúsený odborník a hlavný tréner HK Ružinov, Igor Tóth, turnaj sme si užívali, hráči si plnili svoje hráčske povinnosti nielen v rámci konkrétneho zápasu, ale aj mimo toho. Hráčom HK Levice a realizačnému tímu turnaja chcem poďakovať za pohostinnosť a pozvanie.

Na vianočnom turnaji levický hokejový dorast zbieral skúsenosti

Treba sa poďakovať hráčom za reprezentáciu klubu HK Levice – značka HK Levice išla do hokejového sveta, treba sa poďakovať rodičom za pozitívny prístup k turnaju a podporu svojich detí, treba sa poďakovať celému realizačnému tímu a sponzorom a na záver v mene rodičov a vedenia HK Levice sa treba poďakovať trénerskej dvojice Mgr. Michal Dávid a Mgr. Jaroslav Matejov za trpezlivosť, mentorský prístup k hráčom a za to, že dali šancu levickému hokeju a dorastu sa prezentovať na kvalitne obsadenom turnaji.

HK Levice reprezentovali: Ördögh, Sucháň M. - Hradický, Matúš, Židulják, Štefánik, Formel,Kvočka, Štibrány - Adámik, Kudrna, Gubó E., Gubó F., Gális, Kucsera, Ertl, Kosiba, Markov, Brza, Sucháň D.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...Výsledky HK Levice na turnaji:

HK Levice – HK Iskra Partizánske 3:0 , HK Levice – MINSK 0:2 , HK Levice – HKM Zvolen 3:3, HK Levice – HK Ružinov 1:6

Konečné poradie:
1. HK Ružinov '99 Bratislava
2. HK Iskra Partizánske
3. Junosť Minsk
4. HK Levice
5. HKM Zvolen

zdroj a fotografie: Marian Moravčík, HK Levice, Monika Vranová

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre