04272024sob

Hokej a hokejové správy, aktuality z mesta Levice

Na domácom ľade dominoval dorast a prípravka, vonku A-mužstvo HK Levice

LEVICE 17. septembra 2015 - Víkendové hokejové zápasy levického HK priniesli strelecké hody ale aj päť gólového strelca. Seniorské A-čko v prvom zápase s prvou výhrou a päťgólovým strelcom zápasu Tomášom Segíňom, dorast v oboch kolách deklasoval celok z MŠHK Prievidza a hokejisti z piatej hokejovej triedy HK Levice zdolali rovesníkov zo Skalice. Starší a mladší žiaci ťahali za kratší koniec. V oboch prípadoch nestačili na družstvo Havranov z Piešťan.

SOBOTA 12.9.2015

A.Mužstvo seniorov / 2. liga seniorov, 1.kolo: ŠHK Púchov 5:8 HK Levice (1:4; 0:1; 4:2)

DORAST / 1. liga dorastu, 3.kolo: HK Levice 8:1 MŠHK Prievidza (2:0, 3:0, 3:1)

STARŠÍ ŽIACI / 1. liga 9.ŠHT, 2.kolo: HK HAVRANI Piešťany 6:1 HK Levice (1:0, 3:0, 2:1)

MLADŠÍ ŽIACI / 1. liga 7.ŠHT, 2.kolo: HK Levice 2:2 HK HAVRANI Piešťany (1:0, 0:1, 1:1)

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach
NEDEĽA 13.9.2015

13.9. 2015 PRÍPRAVKA I. / 1. liga 5.ŠHT, 2.kolo: HK Levice 9:5 MHKM Skalica (3:2, 3:1, 3:2)

13.9. 2015 DORAST / 1. liga dorastu, 4.kolo: HK Levice 7:1 MŠHK Prievidza (3:1, 1:0, 3:0)

Piataci z 5ŠHT HK Levice prestrieľali Skalicu - I.liga prípraviek 5ŠHT – 2.kolo

HK Levice – HK 36 Skalica 9:5 (3:2, 3:1, 3:2)

Úvodné minúty patrili hosťom, čo aj využili a v 3 minúte strelili otvárací gól zápasu. Levičania sa od úvodu tlačili pred hosťujúceho brankára, aktivita domácich sa stupňovala až do konca prvej tretiny, čoho výsledkom bol aj stav po I.tretine 3:2. V druhej tretine chalani nadviazali na prvú a už v 28. a v 29.minúte náskok zvyšovali na päť gólov.
Tretia tretina presne kopírovala prvú. Hetrikom sa zaskveli dvaja hráči HK Levice Adam Klepáč a Georgy Chumak.

Výučba Anglického a Španielkého jazyka v Leviciach - jazyková škola ACADEMIA OLÉ
Góly za HK Levice: 4 min. Klepáč (Kasala), 9 min.Chumak, 20 min. Chumak (Ordogh), 28 min. Klepáč-Ts, 29 min. Chumak (Ordogh), 35 min. Kasala (Klepáč), 46 min. Krištof, 57 min. Kasala, 60 min. Klepáč (Vlčko)

HK Levice: Tariška, Adámik - Schwarz, Doboš, Drapák, Kasala, Klepáč, Hebixer, Bíňovský, Duchoň, Chumak, Ordogh - Grósová, Tariška.T, Krištof, Vlčko, Turkič

Marián Fliega, tréner HK Levice: "Z našej strany to bol ucelený výkon, súpera sme prevýšili po každej stránke. Zvučného protivníka sme po veľmi dobrom kolektívnom výkone porazili štvorgólovým rozdielom a som veľmi rád, že chalani ukázali, čo v nich je a že sme si pred ďalšími náročnými súpermi zdvihli sebavedomie. Aj tento výsledok odzrkadľuje prácu v našich najnižších kategóriách, lebo rozdiel bol ešte väčší ako hovorí samotný výsledok. Ideme správnou cestou a som presvedčený, že aj takéto výsledky pritiahnu na hokej ešte viac detí."

Najbližší zápas A-mužstva:
HK Levice - HC '05 B. Bystrica "B", sobota 19.9.2015 o 17:30 v Leviciach

zdroj a fotografie: Marián Moravčík / HK Levice
Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, rodinné a firemné akcie a stretnutia, promócie...