05022024štv

Hokej a hokejové správy, aktuality z mesta Levice

A-mužstvo HK Levice doma v príprave zdolalo Dunaújváros AB, mladší žiaci v Lučenci v odvete neuspeli na nájazdy

LEVICE 30. augusta 2015 - V sobotu 29.8.2015 sa levické hokejové A-mužstvo postavilo na domácom ľade v ďalšom prípravnom zápase proti mužstvu bíkov z maďarského Dunaújvárosu AB.

To nestačilo na HK Levice a podľahlo domácemu tímu 9:5. Hokejisti HK Levice vyhrali v príprave na nový ročník 2.ligy seniorov pred fantastickou diváckou kulisou a diváci si prišli na svoje, veď dovedna videli 14 gólov. Gólostroj domáceho mužstva otvoril už 12.sekunde Segíň, keď po úvodnom buli mu asistovali Ozimák a Socha. Domácim vyšlo najmä úvodných 9 minút, počas ktorých nasúkali hosťom tri góly. Stretnutie bolo pre oba celky náročné, čo sa týka podmienok, veď teplota vonku ukazovala 34 stupnov! Hetrikom sa zaskvel Denis Moroz.

HK Levice 9:5 Dunaújvárosi AB (4:2; 2:1; 3:2)

Góly LV: 1. Segíň T. (Ozimák, Socha), 8. Moroz (Bikbulatov, Segíň T.), 9. Vrťo (Bránik), 17. Segíň P. (Socha), 31. Záhorský (Vrťo), 37. Kmeť (Michalovič, Ozimák), 41. Záhorský (Vrťo, Roško), 49. Moroz, 54. Moroz

Výučba Anglického a Španielkého jazyka v Leviciach - jazyková škola ACADEMIA OLÉ
Zostava LV: Lüley (Vozár) – Pitlanič, Schwarz, Bačkor, Školník, Roško, Ozimák, Socha – Segíň T., Boldiš, Vrťo, Michalovič, Kmeť, Bránik, Segíň P., Bikbulatov, Kiepeš, Moroz, Záhorský

Vylúčenia: 6:5 na 2 min., navyše Németh (DAB) – 10 min. napadnutie zozadu
Rozhodovali: Bachúrik – Danko, Žák
Divákov: 250

Fotoreportáž zo zápasu HK LEVICE - Dunaújvárosi AB TU.

Najbližší prípravný zápas na domácom ľade odohrá A mužstvo HK Levice v sobotu 5.9.2015 o 17:30 hod., keď prívíta celok opäť z maďarska - Újpest TE.

V sotobu 12.9.2015 Levičania nastúpia v prvom majstrovskom zápase sezóny 2015/2016 na ľade ŠHK Púchov.

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

Prípravné zápasy mladších žiakov, s Lučencom v odvete prehra po nájazdoch

Mladší žiaci v rámci prípravy na nadchádzajúcu sezónu 2015/2016 cestovali na odvetu s celkom HC Lučenec.

Do zápasu aktívnejšie vstúpili hráči HK Levice. Vyhrali prvú tretinu s pohľadu Lučenca 0:1 gólom Marcela Nováka. Aj napriek vyhratej prvej tretine, družstvo Lučenca dokázalo v druhej tretine dvoma rýchlymi gólmi v našej bránke v 33. a v 34 min. stav otočiť. Družstvo mladších žiakov HK Levice odpovedalo v 38 min. gólom Samuela Drapáka a za stavu 3:2 odchádzalo po druhej tretine do šatne. V úvode tretej tretiny sme opäť inkasovali a stav zápasu 4:2 sa menil až v závere tretej tretiny keď v 53 min. presne zamieril Dávid Hofer a na konečných 4:4 upravoval v 57 min. Daniel Gellen po krásnej prihávke Patrika Kasalu.
V riadnom hracom čase zápas skončil remízov 4:4, ale ako to už býva v príprave, koniec zápasu spestrili ešte samostatné nájazdy, kde naši hráči ťahali za kratší koniec.

HC Lučenec – HK Levice 4:4 (0:1, 3:1, 1:2)

Góly za HK Levice: v 17 min. Novák (Gellen)), v 38 min. Drapák (Hofer), v 53 min. Hofer, v 57 min. Gellen (Kasala)

HK Levice: Griesbach, Mejsnar – Kandra, Hofer, Ferenci, Palovčík, Kasala, Bukovan, Gellen, Mišura, Drapák, Vrbka, Blaško, Farkaš P., Śebestín, Novák, Horváth A.
zdroj: Marián Moravčík / HK Levice, fotografie: Monika Vranová