07072022štv

FK Slovan Levice má nové vedenie, novým prezidentom klubu Ivan Pompoš

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 3. júna 2022 - Futbalový klub Slovan Levice má nové vedenie, novým prezidentom klubu sa stal Ivan Pompoš. Ako informuje klub na svojej Facebook stránke, 1. viceprezident klubu Tomáš Stach sa z osobných dôvodov vzdal funkcie.

FK Slovan Levice má nové vedenie, novým prezidentom klubu Ivan Pompoš

Dňa 31.5.2022 sa v zasadačke FK Slovan Levice uskutočnilo riadne valné zhromaždenie (VZ) klubu. "1. viceprezident klubu Tomáš Stach zhodnotil 4-ročné pôsobenie "A" mužstva. Medzi hlavné úspechy patril posun "A" mužstva z 5. do 3. ligy, následne sa z osobných dôvodov vzdal funkcie. 2. viceprezident klubu Roman Gergely zhodnotil pôsobenie mládeže pričom vyzdvihol finančnú stabilizáciu klubu a opakované udelenie štatútu Útvar talentovanej mládeže, ktorý klub opakovane získal," približuje klub.

Následne pri hlasovaní zvolili nových štatutárov klubu v zložení:
Prezident klubu - Ivan Pompoš
1. viceprezident klubu - Gabriel Švec
2. viceprezident klubu - Roman Gergely

Výkonný manažment bude predstavený v najbližších dňoch. "Pôvodnému vedeniu na čele s Ľubošom Hermanom ďakujeme za štyri roky práce pri klube a novému vedeniu želáme veľa síl a odhodlania pri pokračovaní v napredovaní FK Slovan Levice," uzavrel klub na svojej Facebook stránke.


Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

FK Slovan Levice má nové vedenie, novým prezidentom klubu Ivan Pompoš

zdroj a foto: Facebook FK Slovan Levice

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre