12082019ned

Gabriel Potocký, prezident TJ Družstevník Tekovské Lužany: "Spokojný budem jedine s postupom do VI. ligy!"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

TEKOVSKÉ LUŽANY 29. novembra 2019 - V Tekovských Lužanoch sa vedeniu futbalového klubu podarilo dať do kopy celkom slušnú partiu futbalistov, ktorá robí radosť fanúšikom futbalu a dobré meno obce zviditeľňuje aj po športovej stránke. Mužstvo je na prvom mieste v VII. lige ObFZ Levice s dostatočným 12-bodovým náskokom pred Čatou.

Gabriel Potocký, prezident TJ Družstevník Tekovské Lužany:

Zápas Tekovské Lužany - Šarovce.

Vyspovedali sme prezidenta klubu Gabriela Potockého. Mužstvo je lídrom súťaže, takže predpokladáme, že vládne spokojnosť. "Čiastočne spokojnosť vládne, ale úplná spokojnosť nastane, až keď spečatíme postup do hlavnej okresnej súťaže do 6. ligy," rozhodne sa vyjadril Potocký.

Podľa priebehu súťaže sa zdá, že by Tekovské Lužany mali postúpiť. Bude jarná časť dostatočne motivujúca pre hráčov? "Vedenie klubu pevne verí, že s týmto mužstvom to dotiahneme do vytúženého cieľa, nakoľko v klube vládne výborná nálada, vzhľadom na to, že náš tím tvoria čisto hráči z našej dediny, čo by malo byť dostačujúcou motiváciou nás všetkých," skonštatoval prezident klubu.

Čo vás najviac prekvapilo v jesennej časti, či už pozitívne alebo negatívne? "Za pozitíva jesennej časti súťaže radíme fakt, že sa nám dobre zohrali mladí hráči s vekovo staršími a skúsenejšími," zamyslenie odpovedal Potocký.

Gabriel Potocký, prezident TJ Družstevník Tekovské Lužany:

V doterajšom priebehu klub len raz prehral a raz remizoval. Prehra s Čatou bola prekvapujúca. "Každé mužstvo, ktoré má ambície postupu, má za sezónu zápas, v ktorom sa nedokáže gólovo presadiť, i keď má množstvo šancí, a takým bol zápas s Čatou a Plášťovcami. Čata využila všetky svoje šance a tak nás dokázala poraziť v neľahkom zápase," ťažko sa hľadali slová prezidentovi Tekovských Lužian.

V Plášťovciach klub remizoval 1:1, ale prišiel aj o dvoch hráčov, ktorí museli predčasne pod sprchy. "Čo sa týka zápasu v Plášťovciach, tak isto sme nevyužili mnoho gólových šancí. A k vylúčeniu našich hráčov dodám toľko, že podľa nás mal byť domáci hráč vylúčený. Nestalo sa tak, následne sa situácia vyhrotila, skrz čoho naši dvaja hráči dostali červené karty," zhodnotil Gabriel Potocký.

Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate
Gabriel Potocký, prezident TJ Družstevník Tekovské Lužany:

Vo svojich radoch má klub aj najlepšieho strelca súťaže Petra Kóšu, ktorý dal 21 gólov a je určite veľkým prínosom pre mužstvo. "Čo sa týka najlepšieho strelca Petra Kóšu, poznám ho už dlhé roky ako výborného útočníka, ktorý berie futbal zodpovedne, poctivo trénuje a je skvelou časťou tímu," s radosťou skonštatoval Potocký.

Mužstvá počas zimnej prestávky dobijú baterky a hľadajú nové tváre do kádra. "Nechystáme sa posilniť, nakoľko sme všetci z jednej obce a zatiaľ máme postačujúci tím na dosiahnutie našich cieľov. Počas zimnej prestávky práve naopak, chceme ešte viac sceliť náš tím zimným sústredením a dostatočným počtom prípravných zápasov," dodal rodák z Tekovských Lužian a na našu otázku, s čím bude spokojný po 30. kole, odpovedal. "Jednoznačne s postupom!"

zdroj: JJ, foto: Gabriel Potocký

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont

POZRITE SI TIEŽ:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre