05042024sob

Tesná prehra v Nemšovej

NEMŠOVÁ / LEVICE 8. septembra 2013 - Šieste kolo tretej futbalovej ligy prinieslo pre levických futbalistov v nedeľu 8. septembra 2013 cestovanie takmer do 200 km vzdialenej Nemšovej pri Trenčíne. Už v 11. minúte zápasu domáci kopali pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Igor Schlesinger a tak sa domáci ujali vedenia 1:0.

fk slovan levice - fks nemsova 21 kolo 3 liga-zapad 1342013 1 20130414 1794441665

Skóre sa však menilo už o 4 minúty neskôr, keď v 15. min. levický stroj na góly Gabriel Švec vyrovnal na 1:1. Polčas sa skončil remízou a do druhého polčasu obe mužstvá nastúpili s cieľom neinkasovať a pokúsiť sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu. To sa napokon podarilo domácej Nemšovej, keď v 56. min. "obrátil misku váh" na stranu FKS Martin Jurica. Levičania sa snažili vyrovnať, no nepodarilo sa im to a tak si zaknihovali už tretiu prehru v sezóne.

FKS Nemšová - FK Slovan Levice 2:1 (1:1)

góly: Igor Schlesinger (11 min.), Martin Jurica (56 min.) - Gabriel Švec (15 min.)
Zostava Levíc: Erik Ivanič, Anton Kubala, Marcel Palic, Branislav Turčan, Ján Krivočenko, Marcel Pavlík, Lukáš Štefanka, Jozef Klačko, Ján Varga, Egon Zorád, Gabriel Švec, Attila Vida, Jozef Pavlík, Michal Predajnianský, Matúš Bôžik, Marek Fogad

Jazyková škola Chantal Levice RM - TECH - bazény na mieru, prekrytia, stavby, servis