05042024sob

Levice poľahky podľahli pivovarníkom z Topoľčian

TOPOĽČANY / LEVICE 24. augusta 2013 - Vo 4. kole 3. futbalovej ligy - Západ cestovali v sobotu 24.8.2013 levickí futbalisti do Topoľčian na zápas proti domácemu mužstvu MFK Topvar s cieľom uhrať čo najlepšie a  bodovať. Do konca prvého polčasu sa im darilo udržiavať bezgólový stav, no v 43. min. domáci Pavol Baláž trafil presne do Ivaničovej brány zo štandardnej situácie. Polčas sa skončil víťazstvom domácich 1:0, no po polčase domáci Baláž preukázal svoju umnú hru zo štandardnej situácie, keď v 52. min. zvýšil na 2:0. Domáci napokon ešte v poslednej minúte zvýšili svoj náskok na 3:0 Dávidom Badinským a Levičania tak z Topoľčian odišli so sklonenými hlavami.

MFK Topvar Topoľčany - FK Slovan Levice 3:0 (1:0)

Zostava FK Slovan Levice: Erik Ivanič, Anton Kubala, Marcel Palic, Branislav Turčan, Ján Krivočenko, Marcel Pavlík, Lukáš Štefanka, Jozef Klačko, Ján Varga, Egon Zorád, Gabriel Švec, náhradníci: Attila Vida, Michal Predajnianský, Matúš Bôžik, Mrek Fogad, Jakub Gaži

Góly: Pavol Baláž (43 a 52 min.), Dávid Badinský (90 min.)

jazykova skola chantal levice 20130817 1249582778 RM - TECH - bazény na mieru, prekrytia, stavby, servis

Najbližší zápas:
5. kolo, 1.9.2013, 16:00 hod., FK Slovan Levice - OFK Dunajská Lužná

Pozrite si fotogalériu z domáceho zápasu FK Slovan Levice - MFK Topoľčany, 19. kolo, 3.liga-Západ zo dňa 17.4.2013 tu.