02232024pia

Zdravotníctvo

Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení levickej nemocnice privítali na svet už 500 bábätko

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 10. júla 2023 - Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice Agel Levice privítali dňa 8. júla 2023 päťsté bábätko v tomto roku. Ako informovala hovorkyňa skupiny Agel SK Martina Pavliková, je ním malý Samuel s mierami 3780 gramov a 50 centimetrov. Široký výber detského a kojeneckého oblečenia za bezkonkurenčné ceny.

Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení levickej nemocnice privítali na svet už 500 bábätko

Chlapček i mamička sú zdraví a šťastní. "Samuel je moje druhé bábätko. Po pôrode sa cítim dobre, všetko išlo ako malo, prirodzenou cestou. Samotný pôrod ma trošku potrápil, ale všetko sme zvládli a obaja sme v poriadku. Zo syna sa veľmi teším, už som sa nevedela dočkať, kedy budeme spolu. Doma nás čaká ocino a braček," vyznala sa šťastná mamička Lenka Bombalová. 

ČLÁNOK POKRAČUJE NIŽŠIE ⇩

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Mamičku teraz čaká náročné, no veľmi krásne obdobie. "Samuel sa narodil 8.7.2023 o 14:50 hodine. Pôrod je nepochybne jednou z najvýnimočnejších chvíľ každej ženy a sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou celého procesu. Pre nás je pôrod vždy veľmi silným zážitkom. Celý pôrod prebiehal bez komplikácií, mamička aj bábätko sú v poriadku," vyjadril sa námestník pre zdravotnú starostlivosť a primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Agel Levice Gabriel Mančík.

Levická nemocnica sa môže pochváliť aj tohtoročným pôrodom dvoch dvojičiek. Narodilo sa 276 chlapcov a 224 dievčat. Mamičky, ktoré sa rozhodli zvoliť si levickú nemocnicu za miesto, kde privedú na svet svojich potomkov, si pochvaľujú najmä prístup lekárov, sestier i pôrodných asistentiek a tiež pôrod v nadštandardnom pôrodnom boxe a možnosť byť po pôrode v nadštandardne vybavenej izbe.

Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení levickej nemocnice privítali na svet už 500 bábätko

zdroj a foto: AGEL SK

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre