02242024sob

Zdravotníctvo

Levickí zdravotníci sa prvýkrát po troch rokoch stretli na výročnom stretnutí spojenom s vianočným večierkom

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 12. decembra 2022 - Sviatočné obdobie je cítiť vo vzduchu každým dňom viac, inak tomu nie je ani v levickej nemocnici. Ako informovala hovorkyňa skupiny Agel SK Martina Pavliková, v piatok 9. decembra 2022 sa konal seminár pri príležitosti konca roka spojený s vianočným večierkom pre zamestnancov.

Levickí zdravotníci sa prvýkrát po troch rokoch stretli na výročnom stretnutí spojenom s vianočným večierkom

Podľa jej ďalších slov sa ten podarilo zorganizovať po trojročnej nútenej prestávke. "Neexistuje nič lepšie ako akcie, ktoré dokážu spojiť celý personál nemocnice. Vianočný večierok je skvelou príležitosťou, odreagovať sa od každodennej namáhavej a mimoriadne zodpovednej práce, na vytvorenie kamarátstiev, upevňovanie vzťahov a psychohygienu. Nemocnica Agel Levice zorganizovala v Business Hotel Astrum Laus vianočný večierok pre zamestnancov prvýkrát po troch rokoch," dodala Pavliková.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tí, ktorým to povinnosti dovolili, strávili tento deň inak, zamestnávateľ svojich kolegov podporil v psychohygiene a dobrej nálade. "Sme radi, že sme mohli zorganizovať ďalší ročník vianočného večierku, tentokrát aj so seminárom a zhrnutím roka. Na vianočný večierok sme sa tešili aj po minulé roky, no z dôvodu covidu a opatrení nebolo možné po minulé roky túto udalosť zorganizovať. Dúfame, že sa nám s organizovaním takýchto akcií bude aj naďalej dariť a stanú sa každoročnou tradíciou," vyjadrila sa námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Agel Levice Helena Dudášová.

Levickí zdravotníci sa prvýkrát po troch rokoch stretli na výročnom stretnutí spojenom s vianočným večierkom

"Seminár pri príležitosti vianočného večierka je veľmi výnimočný z hľadiska odreagovania sa, nabratia novej energie, sceľovania kolektívu. Je to jedna z mála akcií, kde je možné vypnúť pracovné nastavenie každého zúčastneného a podporiť tak psychické zdravie našich zamestnancov. V akciách plánujeme pokračovať a pevne veríme, že aj budúce ročníky budú minimálne tak vydarené, ako bol tento. Týmto spôsobom by som chcel poďakovať všetkým organizátorom, sponzorom a účastníkom programu," vyjadril sa riaditeľ Nemocnice Agel Levice Ján Belanský.

Vianočný večierok bol mimoriadne vydarený, ale nemohol by sa uskutočniť bez významnej pomoci 13 sponzorov. "O program sa postarali tanečníci z tanečnej školy UnLimited, tanečníci z tanečno športového klubu Junilev Levice a hudobníci Ivana, Jozef a Nikolaj. Ivana a Jozef hrali ako duo na hudobných nástrojoch, pozostávajúcich z huslí a gitary, Nikolaj, synovec jedného zo zamestnancov zahral krásne skladby od skupiny Queen na klavíri," uzavrela hovorkyňa skupiny Agel SK.

zdroj a foto: Agel SK

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre