02252024ned

Škola na dotyk - najväčším bohatstvom človeka sú jeho vedomosti...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 29. mája 2015 - Výrok, ktorý aj po mnohých desaťročiach nestráca nič zo svojej pravdivosti, vystihuje hlavnú podstatu projektu Škola na dotyk. V tomto školskom roku sa Základná škola Andreja Kmeťa v Leviciach stala jednou z dvanástich základných a stredných škôl na Slovensku, ktorá efektívne aplikuje informačné a komunikačné technológie do vyučovacieho procesu a podieľa sa na modernizácii digitálneho vzdelávania.

Škola na dotyk - ZŠ Andreja Kmeťa v Leviciach

Výhodou tohto projektu je interaktívne vyučovanie žiakov pomocou tabletov. Na vyučovacích hodinách má učiteľ okamžitú spätnú väzbu o vedomostiach žiakov, ktorí aktívnou formou získavajú nové informácie vďaka moderných technológiám. Súčasťou projektu je nielen skvalitnenie vyučovacieho procesu, ale aj rozvíjanie kompetencií pedagógov.

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

Škola na dotyk - ZŠ Andreja Kmeťa v Leviciach

Školení sa pedagógovia zo základných škôl v okrese Levice zúčastnili v mesiacoch apríl až jún 2015. Spomínané školenia budú pokračovať od septembra 2015 na Základnej škole A. Kmeťa. Všetci pedagógovia sú srdečne vítaní a tešíme sa na najbližšie stretnutie pri tabletoch.

zdroj a fotografie: Základná škola Andreja Kmeťa v Leviciach

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre