04232024uto

Deň otvorených dverí na Základnej škole A. Kmeťa v Leviciach

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 15. januára 2015 - Deň, kedy je školská brána otvorená pre každého. Chvíle, ktoré zostanú v mysliach detí a ich rodičov. Čas, ktorý v danej chvíli ubieha neuveriteľne rýchlo. Miesto, kde sa môžete cítiť super. Aktivity, vďaka ktorým nadobúdate pocity spolupatričnosti. Škola, kde sa fantázia stáva skutočnosťou. Podujatie, ktoré je premyslené a pripravené do najmenších detailov.

Deň otvorených dverí na Základnej škole A. Kmeťa v Leviciach

Pestré, farebné, pútavé, zábavné... Napríklad taký Tajomný šuchot. Tu už predškolákov čakali rozprávkové postavičky, ktoré zaviedli deti do čarovnej komnaty. Tak si preverili svoje zručnosti v skladaní rozprávkového maxi puzzle, zabavili sa s divadelnými kulisami a bábkami. Niektorí si dokonca zahrali aj malé divadielka. Tí najšikovnejší tu zanechali svoj odtlačok ruky a vlastnoručný podpis. V aktivite Staň sa kapitánom zasa celý čas sprevádzala predškolákov námorníčka a Indián. Spolu si zahrali pexeso, skladali obrázky na interaktívnej tabuli a vymaľovávali zvieratká, ktoré by na svojich potulkách chceli stretnúť.

Presspoint Levice

Deň otvorených dverí na Základnej škole A. Kmeťa v Leviciach

Vďaka aktivitám ukázali predškoláci svoje schopnosti, a ak boli úspešní, postúpili do žrebovania. Toto všetko a ešte oveľa viac mali možnosť zažiť predškoláci s rodičmi, ktorí nedávno poctili Základnú školu Andreja Kmeťa, Ul. M. R. Štefánika 34 v Leviciach svojou návštevou. Hravou formou spoznali prostredie školy, zoznámili sa s interaktívnymi tabuľami, učebňami, triedami, telocvičňou a jedálňou.

Deň otvorených dverí na Základnej škole A. Kmeťa v Leviciach

Predškoláci plnili rôzne zaujímavé úlohy, ktorých vyvrcholením bolo vyžrebovanie 7 šťastlivcov vstupeniek na Spievankovo. Naši učitelia ich kúzelným spôsobom vtiahli do atmosféry školy, ktorej súčasťou sa môžu oficiálne stať 13. a 14.2.2015 počas zápisu do prvého ročníka. 

Deň otvorených dverí na Základnej škole A. Kmeťa v Leviciach

Veríme, že aj tento náš deň pomôže rodičom budúcich prváčikov správne sa rozhodnúť. Tešíme sa na Vás!


Všetky fotky z Dňa otvorených dverí na Základnej škole Andreja Kmeťa, Ul. M. R. Štefánika 34 v Leviciach zo dňa 10.1.2015 si môžete pozrieť tu: http://www.zsmrsle.edu.sk/fotogaleria20142015/DOD%202015%20januar/

zdroj a fotografie: Mgr. J.Senešiová
 
NEPREHLIADNITE: Portál Leviceonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu, ale najmä pre obchodné zastupovanie. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo je v obchodnom zastupovaní portálu Leviceonline.sk, ozvite sa.

Staňte sa spolutvorcom portálu LEVICEONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Leviceonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) leviceonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087
 

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre