10182019pia

Rozhovor so staronovým primátorom mesta Levice Ing. Štefanom Mišákom - 1. časť

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 16. decembra 2014 - Po Komunálnych voľbách 2014 je jasné, že obyvatelia mesta Levice a mestských častí si za svojho primátora opätovne zvolili Ing. Štefana Mišáka. Zaujímalo nás, aké boli jeho prvé reakcie po znovuzvolení a prečo sa rozhodol opätovne kandidovať.

Rozhovor so staronovým primátorom mesta Levice Ing. Štefanom Mišákom - 1. časť

Keďže medzi víťazom volieb na post primátora mesta Levice a druhým v poradí bol veľmi tesný rozdiel, opýtali sme sa pána primátora, či vôbec očakával takýto tesný súboj, aj keď volebná účasť bola veľmi nízka. Spýtali sme sa ho tiež, prečo sa podľa neho zmenili nálady občanov mesta Levice, keď na rozdiel od predchádzajúcich Komunálnych volieb, kedy p. Mišák získal oveľa viac hlasov ako všetci jeho protikandidáti dokopy a teraz naopak, všetci jeho protikandidáti dokopy získali viac hlasov, ako on. Samozrejme nás zaujímalo, či je sám spokojný s týmto výsledkom volieb a aké budú jeho prvé kroky a ciele ako primátora. Nevyhli sme sa ani pálčivým témam ako otázka Domu kultúry Družba a jeho budúcnosť, parkovanie v meste Levice a jeho riešenie, rekonštrukcia nadjazdu a možná realizáciu obchvatu mesta a tiež sme sa ho spýtali na efektívnosť Mestského úradu v Leviciach. Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v 1. časti nášho videorozhovor s pánom primátorom Ing. Štefanom Mišákom tu:

Pripravujeme aj druhú časť videorozhovoru s ním. V nej sa dozviete odpovede na otázky ohľadom Mestského kultúrneho strediska v Leviciach, Mestskej polície Levice, Levickej televíznej spoločnosti, budúcnosti levického amfiteátra, budúcnosti budovy bývalého kina Slovan, ale aj odpovede na ďalšie otázky občanov. Sledujte Leviceonline.sk.

zdroj, fotografia a video: Mgr. Andrej Budai, www.leviceonline.sk

NEPREHLIADNITE: Portál Leviceonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu ale najmä pre obchodné zastúpenie. Príp. ak sa realizujete, alebo poznáte niekoho, kto sa realizuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v realizácii zaujímavých videí, video relácii a pod., príp. by sa chcel stať našim obchodným zástupcom, ozvite sa. 

STAŇTE SA SPOLUTVORCOM PORTÁLU LEVICEONLINE.SK!
Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Leviceonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: alebo sa ozvite telefonicky na: 0903 671 087

Nie ste z Levíc a okolia a chceli by ste s nami spolupracovať, alebo poznáte niekoho, kto by s nami chcel spolupracovať? Staňte sa našim spolupracovníkom / spolupracovníčkou aj pre naše ďalšie regionálne portály pre Nitru a okolie, Trenčín a okolie, Banskú Bystricu a okolie, Žilinu a okolie, Bratislavu a okolie, Prešov a okolie a Košice a okolie. Ak ste, alebo poznáte niekoho vhodného z týchto regiónov, ozvite sa.

Komentárov  

+17 # tom 2014-12-19 15:19
Prečo Mišák šiel opäť do volieb? Je verejným tajomstvom, že si tento "primátor" uvedomil dve veci: 1. ak by skončil ako primátor Levíc, nikde by ho už nevzali do práce a tak by musel skončiť na dlažbe - úrade práce. 2. Podpora SMERU, do ktorej nemusel takmer nič vraziť, mu dala obrovskú šancu, že voľby vyhrá. Navyše, si bol istý, že zvyšok kandidátov dostane len menej hlasov, než on a ľudia už akosi zo zvyku volia toho, čo bol primátorom aj doteraz. Jasne, zlodej Kyseli nie je toho príkladom, ale on mal toho na triku tak veľké množstvo prešľapov, že až! Mišák sa k nemu už pomaličky blíži a najbližšie voľby budú toho asi jasným príkladom. Každopádne takýto primátor bol a aj je pre Levice guľou na nohe. Urobil viac zla, než dobra. To radšej nemajme žiadneho primátora, než ako tohto mamlasa... :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+12 # Brano 2015-01-21 09:54
kedy bude druhá časť rozhovoru ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+14 # Viktor.T 2015-01-30 14:07
Milý pán primátor Levíc, Štefan Mišák,

píšeme Vám, občania nášho (nie Vášho - to je nám jasné na prvý i druhý pohľad) mesta Levice a poniektorí, no nie je ich až tak veľa, Vaši voliči. Ak ste si náhodou nevšimli, a do svojho úradu nad oblakmi umiestneného ste ráčili prísť na svojom autíčku, prosím Vás, aby ste sa naklonili z okna a pozreli sa na tú kalamitu a to nielen v meste. Vďaka Vašej (ne)činnosti ste dostali celé Levice a aj priľahlé sídliská pod vodu a mesto sa začína potápať pred našimi očami. Problémom je, že nie všetci vieme za nič brať od ľudí nehorázne veľké peniaze a ešte sa opovážiť za ničnerobenie si požadovať a nárokovať zvýšenie svojho už i tak kráľovského platu o 40%, tak ako to dokážete Vy. Tým pádom nemáme ani na autá, ako Vy a tak musíme chodiť po svojich. No Vy, milý pán primátor, krásne dokazujete svoju neschopnosť a neopodstatnenos ť toho, že ste ešte stále a zatiaľ primátorom. Preto budeme radi, ak vyvodíte voči samému sebe rázne kroky.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+13 # Pavol Juhász 2015-01-31 15:01
Pán primátor Mišák!
Včerajšok bol jasný dôkaz, že ste nezvládli kalamitu, ktorá aj vďaka Vašej nečinnosti sa udiala! Mňa nezaujímajú nejaké sprosté výhovorky na správu ciest! Vy ste primátorom Levíc! Vy sa máte starať o mesto a jeho občanov! Ale na nich ste sa včera doslova vykašlali! Levičania a Levice sú Vám u riti! Nechceme takého primátora ako ste Vy! ODSTÚPTE A TO OKAMŽITE!!"
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+10 # Pavol Juhász 2015-02-19 19:37
Vážený pán Mišák!

Práve sme sa, občania Levíc, dozvedeli, že ste ráčili bez hanby prijať poslancami MsZ navrhnuté a schválené neopodstatnené zvýšenie svojej už i tak mimoriadne štedrej výplaty! No že Vám nie je to sprosté! Občania Levíc, Vaši poddaní, zarábame v čistom aj 250-300 eur a Vy, za nič!, sa opovažujete prijať výplatu prevyšujúcu hranicu 3000 eur? Pán Mišák, aspoň keby ste pre nás vôbec niečo robili, ale Vy hrabete len pre samého seba! :-x Ej, veď dobre! Ale nezabudnite, že Vám toto všetko ešte spočítame!! Len aby ste sa potom nečudovali!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+8 # palo 2015-05-02 15:12
Prečo Mišák nevedel spraviť toto: http://www.mestocadca.sk/novinky-z-mesta/primator-razne-odmietol-zvysenie-platu.html Pretože Mišák to NECHCEL! Je nám treba takého primátora, čo sa voči nášmu mestu správa akoby ho bol len on vlastnil? NIE. :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+6 # lojzo 2015-06-24 11:30
Prečo sa čaká, kým nejaký objekt nečinnosťou padne na kolená (Družba, Detská poliklinika, Žižkove kasárne, amfiteáter....) a až potom sa do neho vlejú obrovské prachy? Za toto by mal ísť kompetentný sedieť do basy!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Vlaďa 2018-01-30 13:06
Pán Mišák, ak toto čítate, žiadame Vás o OKAMŽITÉ ODSTÚPENIE! Nechceme takého babráka, ako ste Vy! ODSTÚPTE, ak máte čo i len štipku svedomia!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre