ŠTEFAN GREGOR - krúžkujte č. 105 na kandidátke 12 SLOBODA A SOLIDARITA - Voľte silnú ekonomiku pre regióny Slovenska
09242023ned

Obec Bohunice sa môže pýšiť zmodernizovaným verejným osvetlením - video

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

BOHUNICE 16. septembra 2019 - Už aj v obci Bohunice v okrese Levice majú kvalitnejšie, ekonomickejšie a ekologickejšie verejné osvetlenie. Zmodernizovaný systém slávnostne odovzdali do prevádzky dňa 12. septembra 2019. Jeho modernizáciu tu zrealizovala Spoločnosť Grep Slovakia, ktorej tento investičný projekt bol 60-tym v poradí.

Obec Bohunice sa môže pýšiť zmodernizovaným verejným osvetlením
DREVEX Zlaté Moravce - stavebné rezivo

Návratnosť financovania výmeny aktívnych svetelných prvkov v obci je zaručená z úspor prevádzkovania modernizovaného systému verejného osvetlenia. Spolu tu vymenili 33 kusov starých svietidiel za svietidlá značky svetovej kvality PHILIPS typu StreetStar a UniStreet s doplnením siedmych kusov pouličných svietidiel a jedného kusu reflektora typu CoreLine Tempo na osvetlenie kostola.

Celková úspora elektrickej energie po ukončení zmluvného obdobia bude 46 percent, pre obec to bude teda predstavovať finančnú úsporu 561 Eur za rok. Okrem iného dôjde aj k úsporám na emisiách oxidu uhličitého (CO2) v množstve dve tony za rok.

Zmluvu spoločnosť Grep Slovakia s obcou podpísala dňa 19.8.2019, svietidlá spoločnosť dodala ešte v daný deň a montáž zahájila dňa 6.9.2019. Už dňa 11.09.2019 boli všetky svietidlá namontované a sprevádzkované.

Pozrite si našu videoreportáž zo slávnostného odovzdávania zmodernizovaného verejného osvetlenia v Bohuniciach tu:

zdroj, foto a video: Andrej Budai foto - video služby, TVTEKOVHONT.SK, LEVICEONLINE.SK

Pozrite si tiež:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre