Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Astratex - podprsenky všetky veľkosti, pánske spodné prádlo

Športové oblečenie
10172018str

VOĽBY 2017: Okres Levice bude v NSK zastupovať 9 poslancov, ľudia ich volia zo 46 kandidátov v 161 okrskoch

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 4. novembra 2017 - Obyvateľov okresu Levice bude v Nitrianskom samosprávnom kraji zastupovať 9 poslancov, pričom si ich vyberajú zo 46 kandidátov. Ľudia svoj hlas vo volebnom obvode Levice mäžu odovzdať v 161 okrskoch.

VOĽBY 2017: Okres Levice bude v NSK zastupovať 9 poslancov, ľudia ich volia zo 46 kandidátov v 161 okrskoch

Podľa slov zapisovateľa obvodnej volebnej komisie Levice Dušana Maloveca je zatiaľ priebeh volieb v tomto volebnom obvode bezproblémový a komisia zatiaľ nemusela riešiť žiadny podnet.

Sídlo obvodnej volebnej komisie je Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Na lúkach 18. Kontakt na obvodnú volebnú komisiu Levice tu: https://www.unsk.sk/Files/ShowFile/30279

Do volebného obvodu Levice patria nasledovné obce: Bajka, Bátovce, Beša, Bielovce, Bohunice, Bory, Brhlovce, Čajkov, Čaka, Čata, Demandice, Devičany, Dolná Seč, Dolné Semerovce, Dolný Pial, Domadice, Drženice, Farná, Hokovce, Hontianska Vrbica, Hontianske Trsťany, Horná Seč, Horné Semerovce, Horné Turovce, Horný Pial, Hrkovce, Hronovce, Hronské Kľačany, Hronské Kosihy, Iňa, Ipeľské Úľany, Ipeľský Sokolec, Jabloňovce, Jesenské, Jur nad Hronom, Kalná nad Hronom, Keť, Kozárovce, Krškany, Kubáňovo, Kukučínov, Kuraľany, Levice, Lok, Lontov, Lula, Málaš, Malé Kozmálovce, Malé Ludince, Mýtne Ludany, Nová Dedina, Nový Tekov, Nýrovce, Ondrejovce, Pastovce, Pečenice, Plášťovce, Plavé Vozokany, Podlužany, Pohronský Ruskov, Pukanec, Rybník, Santovka, Sazdice, Sikenica, Slatina, Starý Hrádok, Starý Tekov, Šahy, Šalov, Šarovce, Tehla, Tekovské Lužany, Tekovský Hrádok, Tlmače, Tupá, Turá, Uhliská, Veľké Kozmálovce, Veľké Ludince, Veľké Turovce, Veľký Ďur, Vyškovce nad Ipľom, Vyšné nad Hronom, Zalaba, Zbrojníky, Želiezovce, Žemberovce, Žemliare

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu samosprávneho kraja nájdete tu: file:///C:/Users/budicek/Desktop/Report_OSK_AF190A_1505325034034.PDF

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do zastupiteľstva NSK nájdete tu: https://www.unsk.sk/Files/ShowFile/29903

Zaznamenali ste počas volieb niečo zaujímavé, niečo, na čo by ste chceli upozorniť? Píšte do komentárov...

zdroj: NSK, fotografia: www.leviceonline.sk

Komentárov  

+1 # domáci 2017-11-04 19:32
Zaznamenal som vážne porušenie volebného moratória a to hromadným rozposlaním mailu od pravicovej koalície tvorenej Tolnai, Hasznos, Holečková, Ivan, Kováčik, Murín, Szalma, Tóth a Zaujec. Kováčik sa ako malý sopľavý chlapec vyhovoril, že mail bol rozposlaný iba ich členom okrskovej komisie, ale je to vedomé KLAMSTVO!!! Dostalo ho obrovské množstvo ľudí a zaujímalo by ma, s kade majú naše maily!!! Prípad bol nahlásený a zaoberá sa ním Volebná komisia NSK ako porušenie volebného moratória. HANBA, páni kandidáti! HANBA!! :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # petrucha 2017-11-04 19:57
Tiež som ten mail včera dostala od arogantného Kováčika. Podľa vyjadrenia Volebnej komisie, ktorú som kontaktovala, ide o jednoznačné porušenie moratória a tiež by ma zaujímalo s kade majú mailové adresy!!! Šokovalo a sklamalo ma, že sa ku Kováčikovi pridal aj Tolnai. Csaba, myslela som, že si charakter a nie kariérista bez chrbtovej kosti...Tým si len názorne potvrdil to, čo o tebe Levičania hovoria.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Kovacik 2017-11-04 20:46
Tesi ma pan "domaci" a pan "petrucha" ze sa zaujimate o dodrziavanie volebneho zakona bodaj by takych obcanov bolo aj viac. Ale skor ako zacnete konat precitajte si pozorne pravnu normu aj s prislusnym vykladom. Lebo vypisovanie nezmyslov z vas pravnikov neurobí. Pekny vecer prajem.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # petrucha 2017-11-04 20:51
Csaba, ja Vám možno aj verím (hoci politikom by človek nemal vôbec veriť a dôverovať - myslia iba a výhradne na seba a voliča poznajú len pred voľbami, po nich už nie), ale poďakujte sa Kováčikovi, ktorý mi skutočne príde ako arogantný idiot a ja by som s ním veru do volieb nešla! No zaujímalo by nielen mňa, s kade máte naše mailové adresy? Dali sme niekomu z vás súhlas na ich vedomé zneužitie?!? A poďakujte sa idiotovi Kováčikovi aj za to, že som NIKOHO z vás nevolila. Ten mail bol kontraproduktív ny a ja len dúfam, že sa len málokto z vás dostane ku korytu, hoci sa oň tak veľmi trasiete až je to smiešne. Tragikomicky smiešne...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Kovacik 2017-11-04 21:12
„Zákaz zverejňovania internetového obsahu po skončení volebnej kampane sa vzťahuje na všetky druhy informácií a služieb, za ktoré sa obvykle platí úhrada, napríklad reklamné bannery, direct mail,“ doplnila riaditeľka odboru volieb, referenda a politických strán ministerstva vnútra“. Ako dodala, bežná internetová komunikácia a bezplatné príspevky na sociálnych sieťach a iných internetových fórach, za ktoré sa obvykle úhrada neplatí, nie sú podľa zákona o volebnej kampani volebnou kampaňou, a teda počas moratória nie sú zakázané. Pekny vecer prajem.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Kovacik 2017-11-04 21:13
„Zákaz zverejňovania internetového obsahu po skončení volebnej kampane sa vzťahuje na všetky druhy informácií a služieb, za ktoré sa obvykle platí úhrada, napríklad reklamné bannery, direct mail,“ doplnila riaditeľka odboru volieb, referenda a politických strán ministerstva vnútra“. Ako dodala, bežná internetová komunikácia a bezplatné príspevky na sociálnych sieťach a iných internetových fórach, za ktoré sa obvykle úhrada neplatí, nie sú podľa zákona o volebnej kampani volebnou kampaňou, a teda počas moratória nie sú zakázané.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Kovacik 2017-11-04 21:16
„Zákaz zverejňovania internetového obsahu po skončení volebnej kampane sa vzťahuje na všetky druhy informácií a služieb, za ktoré sa obvykle platí úhrada, napríklad reklamné bannery, direct mail,“ doplnila riaditeľka odboru volieb, referenda a politických strán ministerstva vnútra“. Ako dodala, bežná internetová komunikácia a bezplatné príspevky na sociálnych sieťach a iných internetových fórach, za ktoré sa obvykle úhrada neplatí, nie sú podľa zákona o volebnej kampani volebnou kampaňou, a teda počas moratória nie sú zakázané.ó9
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # petrucha 2017-11-04 21:21
Pán Kováčik, ja na Vašom mieste držím papuľu a neozývam sa. Volebná komisia jednoznačne potvrdila, že ste porušili volebné moratórium tak láskavo sa ukludnite! Aj Vaše arogantné komentáre len nasvedčujú domnienku o tom, čo ste za človeka a že sa spravilo dobre, že sa Vám nedal volebný hlas! Očividne si zákon vysvetľujete po svojom, alebo chcete nám tu tvrdiť, že sa Volebná komisia vo svojom rozhodnutí, že ste porušili moratórium mýli?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # petrucha 2017-11-04 21:23
Pán Kováčik, prečo od nervozity, že nemáte pravdu a prišlo sa Vám na to spamujete túto diskusiu? Príspevok stačí zadať raz. Alebo neviete počítať?!?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-2 # Révay 2017-11-04 21:34
Pán Kováčik! Už z plagátov po našich Leviciach ste na mňa pôsobili neskutočne arogantne a tiež som Vám nedal svoj hlas a podľa Vašich vyjadrení na tejto diskusii som spravil dobre! Vám pán Tolnai sa čudujem, že ste sa spriahli s takými ľuďmi ako je aj p. Kováčik alebo ďalší kandidáti. Myslel som, že ste iný. Mýlil som sa. Vy len pekne zostaňte v našom mestskom parlamente, kam ste sa tiež dostali len za to, že ako prišelci z Maďarska a ako cirkev držíte spolu...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Révay 2017-11-05 06:52
Pán Kováčik, ako sa Vám spalo? Porušili ste moratórium a ľudia Vám to krásne spočítali. Gratulujem!!! :D
K výsledkom volieb: Znovu sme si zvolili Belicu, ktorý nič nerobí pre ľud. No a aby sa za poslanca NSK dostal arogantný Éder či Szalma alebo Zaujec je priam neskutočné... :cry:
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Janina 2017-11-05 07:41
Pán Tolnai, zaujímalo by ma, či ste pripravený sa vzdať teplého poslaneckého miesta v MsZ a riaditeľa Koktaktu. Vyhrali ste poslanca do VÚC za silnej podpory Maďarov a cirkvi a tak som nielen ja presvedčená, že žiadny človek by nemal sedieť na dvoch, troch stoličkách, pretože potom nevie robiť ani jednu prácu poriadne. Ak zostanete na všetkých svojich miestach, tak budem ľutovať, že som Vám dala svoj hlas a o päť rokov Vám to veľmi rada spočítam!!! 8) A to isté platí aj na Vašich kamošov, čo vyhrali voľby do VÚC.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Miloš Zaujec 2017-11-05 14:34
p.Janina, mandát poslanca MsZ a poslanca samosprávneho kraja sa vykonáva popri svojom civilnom povolaní, tak stanovuje zákon. Zastupiteľstvo NSK a aj MsZ je raz za dva mesiace takže nie je žiadny problém to stíhať. p. Janina ja pracujem v Mochovciach mám dať výpoveď ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Miloš Zaujec 2017-11-05 14:37
p. révay pozrite si výsledky koľko som ja alebo Szalma získal hlasov, ale o 5 rokov vám nič nebráni kandidovať nech sa páči
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Janina 2017-11-05 18:20
Páni Zaujec i Tolnai, očividne sa riadite tým známym pravidlom, že ľud ma zaujíma iba a výhradne PRED voľbami. Po nich už nie. Dostali ste sa na teplé miestečká a tak vám každý môže vyskočiť na hrb...Pekne, len čo je pravda.HANHA vám!!! Ale asi zabúdate, že môžete dopadnúť ako váš mecenáš, psychopat Matovič, ktorého ľud pokladá za zlodeja a podvodníka. Ľutujem, že som vám vôbec dala svoj hlas. Nepočítajte s ním ale do budúcna!!! Pán Zaujec, o Szalmovi radšej ani nepíšte: Skúste sa spýtať rodičov detí, ktoré učí aká je jeho dochádzka do plateného učiteľského povolania. Koľkokrát nepríde do školy týždeň a ak by ho nebol kryl Bátovský, tak je okamžite vyhodený! Aj Szalma sa snaží vopchať kde sa len dá, len aby zarobil a mal moc. Pán Tolnai, na kávu ma nepozývajte. Ak by som chcela zaplatím si ju sama. Od Vás by mi zhorkla v ústach. Skutočne ste kariérista a to o Vás netvrdím len ja, ale mnoho Levičanov!!,
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Miloš Zaujec 2017-11-05 20:27
Janina je smutné že tu píšete o niečom o čom nemáte ani základné znalosti, každý jeden poslanec MsZ alebo NSK má svoje zamestnanie, úplne by stačilo si prečítať znenie zákona a možno by se to pochopila. " Funkcia poslanca sa vykonáva spravidla bez prerušenia pracovného pomeru alebo obdobného pracovného vzťahu. Poslanec nesmie byť pre výkon svojej funkcie ukrátený na právach ani na nárokoch vyplývajúcich z pracovného pomeru alebo z obdobného pracovného vzťahu. Zamestnávateľ umožní svojmu zamestnancovi výkon funkcie poslanca podľa osobitných predpisov. Poslancovi, ktorý je na výkon funkcie dlhodobo uvoľnený zo zamestnania, patrí namiesto mzdy alebo inej odmeny v zamestnaní odmena od samosprávneho kraja." To ostatné nestojí vôbec za komentár
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Janina 2017-11-05 21:06
Pán Zaujec a pán Tolnai, zapnite si TA3. Ide tam debata, kde politický komentátor p.Chmelár hovorí aj o takých, ako ste vy. Jeden človek zastáva X funkcií a teda sedí na X stoličkách a pritom ani jednu funkciu nerobí dobre. Plne s ním súhlasím, pretože toto je nehoráznosť, aby akýkoľvek politik naraz sedel na x stoličkách! Alebo taký Belica. Toho v truhle vynesú z VUCky a ludia ho stále volia ako bez rozumu. Pritom má tento dinosaurus také množstvo závažných káuz, až sa čudujem, že ešte nesedí v base (len ako príklad kauza SAD ušitá na mieru Ariive). Je mi plne jasné, že mi budete odporovať. Máte svoje miesta, tak čo...HNUS :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Révay 2017-11-05 22:04
No tak páni novozvolení poslanci VUC. Vidíme, že sa odmietate vzdať svojich dobrých flekov v MsZ. Čiže, ak som to dobre pochopil, vaše zvolenie do MsZ (alebo VUC) bolo zbytočné a stálo nás to všetkých pár miliónov. A vás nemalé výdavky na zbytočnú reklamu, keďže očividne chcete skôr sedieť vo VUC, než v MsZ (alebo všade a brať prachy za to...). Čo keby sme sa vám všetci poskladali na vaše výdavky s kandidatúrou, reklamou zaplatili ich vám ešte raz a do vrecák? Keď už vy sami od seba to zrejme odmietnete...:c ry:
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Miloš Zaujec 2017-11-06 12:53
p. janina, p. Révay, opakujem poslanci smaosprávy vykonávajú svoj mandát popri svojom zamestnaní zastupiteľstvá zasadajú 1 za dva mesiace kde nie je problém zvládnuť dve zastupiteľstvá a ak si človek dobre zadelí prácu je to v pohode. Byť poslancom samosprávy nie je jeho zamestnanie ako byť poslancom národnej rady. chmelár hovoril o poslancoch a županoch ktorý sedia v národnej rade alebo sú starostovia a primátori. O tom či vykonávame svoje mandáty dobre alebo zle rozhodli v týchto voľbách voliči ktorí nám dali dôveru a zvolili nás u mňa to 5214 hlasov a tretie miesto v okrese
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Révay 2017-11-07 11:58
Pán Zaujec, opakujem, ak ste si brúsili zuby a triasli sa na post poslanca VÚC, nemali ste kandidovať na poslanca MsZ a naopak! Ja viem, že sedieť na x stoličkách a braž z všade prachy je vaša priorita, ale berte si príklad z vašich šéfov nech už sú akí chcú. Piskupič a Jurinová sa bez problémov vzdali miest v NR SR a netvrdte mi, že je to len tým, že post župana je na VPP. To nebude len tým. jednoducho, ak sa nevzdáte miest doterajších, ste nenažrané prasce a mali ste to oznámiť PRED voľbami a to fiasko by ste videli!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Miloš Zaujec 2017-11-07 18:11
pán Rávay za poslanca MsZ som bol zvolený v roku 2013 môj mandát je do roku 2018 nevidím dôvod sa ho vzdať minimálne kvôli ľudom ktorí mi dali dôveru, opakujem mandát poslanca sa vykonáva v súbehu s civilným povolaním, vyššie som vám citoval zákon, poslanec nie je moje hlavné zamestnanie, p. Viskupiča p. Jurinová sú poslanci národnej rady a preto sa mandátu vzdávajú. Takže asi tak.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-2 # Tóbi 2017-11-08 11:17
Pán Zajac, niečo tu ale pekne smrdí...Vaše detinské búchanie sa do pŕs a vykrikovanie, že ste poslancom svedčí o jednom: Volili sme si veľmi zle a Vy nemáte v MsZ a VÚC čo robiť! Jediným skutočným Pánom Poslancom bol Juraj Precechtel. Vy sa na poslancov iba hráte...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Miloš Zaujec 2017-11-08 14:29
Tobi ak ste chcel oslovit mna tak sa skuste naucit pisat moje meno ak nie tak je vsetko v poriadku. Zazil som Juraja Precechtela boli sme splu v komisii kultury, a zazil som ho ako kronikara, len skoda ze uz nie je medzi nami mozno by bolo pre vas zaujimave co o mne hovoril, a som velmi hrdy ze to o mne hovoril.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-3 # Révay 2017-11-08 19:58
Pán Zaujec, radšej Vy sa naučte písať, ak chcete so mnou diskutovať. Citujem "Miloš Zaujec 2017-11-07 18:11 pán Rávay". Skúste počúvať obyvateľov Levíc čo o Vás hovoria a príde Vám zaručene zle...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-2 # eva drozdova 2017-11-11 17:55
Neverím vlastným očiam, že si Levičania zvolili poslancov, ktorých podporil udavač, zlodej, podvodník a psychopat Matovič, ktorému hrozí za podvodny basa...Ale tak, vrana k vrane sadá, že páni poslanci!...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Miloš Zaujec 2017-11-12 19:42
eva drozdová koľkých zvolených poslancov za okres Levice poznáte ??? OLANO bolo iba jednou zo strán v koalícii takže ste úplne mimo
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # eva drozdova 2017-11-17 12:36
No poznám ich temer všetkých, čo prevracajú kabát ako sa im to hodí. Ale Vy to musíte vedieť najlepšie, že?!?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-2 # Miloš Zaujec 2017-11-20 11:00
eva drozdová budem hovoriť za seba ja som člen jeden a stále tej istej politickej strany od roku 1992 kabát som neprezliekol, na našej kandidátke boli traja členovia SaS a všetci, traja členovia KDH a traja nezávislý kandidáti takže o prezliekaní kabátov nemôže byť ani reči
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Maťko 2017-12-28 11:21
Čiže od roku 1992 pán Zaujec a iní poslanci MsZ systematicky a účelovo NIČIA naše Levice do tej podoby, v akej sú teraz!! Spolu s idiotmi Kyselim i Mišákom, ktorí by za zlodejstvá mali skončiť v base pán Zaujec ZNIČIL Levice! Tak to sa skutočne máte čo chváliť! Verím, že generácie čo prídu po nás vás všetkých za to odsúdia!!! Ak by ste mi chceli oponovať, tak najskôr vysvetlite, prečo skončilo obrovské množstvo objektov tak, ako skončilo (Žižkove kasárne, Družba, tlačiareň, námestie, budovy, stromy...), ktoré boli neoddeliteľnou súčasťou našich Levíc!!!???
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre