04232024uto

Mestské podujatia

Fotografická súťaž Levice 2013 pozná svojich víťazov!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 19. decembra 2013 - Slávnostné vyhlásené výsledkov siedmeho ročníka fotografickej súťaže, ktorú každoročne vyhlasuje Mesto Levice pod záštitou zástupkyne primátora mesta Mgr. Beáty Vrábelovej, sa konalo 13.12.2013 v obradnej sieni Mestského úradu v Leviciach. Súťaže sa mohli zúčastniť všetci tí, ktorí radi zachytávajú svojim fotoobjektívom momentky zo života a ktorí sa chcú svojou amatérskou či profesionálnou tvorbou zviditeľniť.

Fotografická súťaž Levice 2013 pozná svojich víťazov

Tento rok sa súťažilo v dvoch vekových kategóriách, v kategórii deti a mládež do 16 rokov a v kategórii nad 16 rokov, a súťaže sa mohli zúčastniť i profesionálni fotografi, ktorí boli vyhodnocovaní v osobitnej kategórii. Fotografií na tému Cestovateľské foto a Momenty zo života prišlo veľa a hodnotiaca komisia sa rozhodovala veľmi ťažko.

V kategórii do 16 rokov si vecné ceny a ďakovný list za svoje fotografie odniesli:
Jana Stankovičová
Laura Ginzery
Martina Bátovská

V kategórii nad 16 rokov hodnotiaca komisia udelila:
1. miesto – Veronike Koperdákovej
2. miesto – Jánovi Polákovi
3. miesto – Petre Šarkanovej
3. miesto -  Zoltánovi Kováčovi

V osobitne hodnotenej kategórii profesionálnych fotografov bola mimoriadna cena za celú kolekciu fotografií udelená pánovi Ivan Kováčovi a ďalšou ocenenou profesionálnou fotografkou bola Ing. Lívia Martišková, ktorá si odniesla ďakovný list a darčeky z mesta.

Fotografická súťaž Levice 2013 pozná svojich víťazov

Ostatní súťažiaci, ktorí sa tohtoročnej fotografickej súťaže Levice 2013 zúčastnili, si na pamiatku odniesli ďakovné listy a upomienkové darčeky z mesta Levice.

Slávnostné vyhodnotenie a oceňovanie víťazov spríjemnili svojim vystúpením žiaci zo Základnej umeleckej školy v Leviciach a na záver oficiálnej časti bolo pre prítomných hostí pripravené malé občerstvenie.

Všetkým súťažiacim blahoželáme!

 

zdroj a fotografie: Mesto Levice

Levický obchod - Svet Kabeliek VIKI, sv. Michala 26, Levice - kabelky, dámske a pánske peňaženky, opasky   Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
Miss Levického okresu 2014 - Casting, 22. a 29.1.2014

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre