05282024uto

PR články, komerčné, Levice

Umývadlové batérie. Ako vybrať tú správnu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Sortiment umývadlových batérií je dnes obrovský a zorientovať sa v širokej ponuke môže byť pomerne náročné. V absulo.sk Vám ochotne poradia a uľahčia výber toho najvhodnejšieho produktu, práve pre Vás. Ručia viac ako 16-ročnými skúsenosťami, piatimi miliónmi predaných produktov a 1,5 miliónom zrealizovaných objednávok!

Umývadlové batérie. Ako vybrať tú správnu?

Umývadlovú batériu používame prakticky neustále a preto jej výber netreba podceniť. Ešte pred samotnou kúpou je teda vhodné položiť si niekoľko základných otázok. Zariaďujem alebo rekonštruujem menšiu kúpeľňu a teda potrebujem ušetriť čo najviac priestoru? Požadujem od batérie iba základnú alebo aj iné funkcie? Akú farebnú kombináciu kúpeľne plánujem zvoliť? Preferujem klasiku alebo dizajnové kúsky? Investujem do kvalitnejšej značky alebo cenovo dostupnejšej varianty? Ak ste si otázky zodpovedali, môžete sa smelo pustiť do kúpy.

Ušetrený priestor vďaka umývadlovej batérii?

Klasickou stojankovou batériou nepokazíte vôbec nič. Skvelou alternatívou sú však podomietkové batérie, fungujúce na princípe skrytého podomietkového telesa. V priestore samotného umývadla Vám tak jednoducho vznikne priestor nazvyš. Podomietkové batérie sú navyše veľmi štýlové, elegantné a menej náročné na údržbu. Podobným variantom, šetriacim priestor v okolí umývadla, sú aj nástenné batérie. Ak naopak, nie ste limitovaní veľkosťou priestoru, zvoliť môžete aj dizajnovú, voľne stojacu podlahovú batériu.

Široká škála farieb a materiálov

Správne zvolená umývadlová batéria by mala vo Vašej kúpeľni plniť aj dôležitú estetickú funkciu. Dbať by ste preto mali aj na vhodnú farbu a materiál. U nás nájdete okrem klasických chrómových batérií aj čierne, zlaté, biele alebo medené, či dokonca oceľové, niklové a mosadzné. Nech už si vyberiete akúkoľvek farbu materiál alebo typ, rozhodnete ich nekombinujte a pokúste sa držať jednotného štýlu. Dosiahnete tak kompaktný a efektný výsledok.

Funkcie navyše ako bonus

Čoraz väčšej obľube sa v poslednej dobe tešia napríklad termostatické batérie. Vďaka termostatu si voda počas celej doby sprchovania udrží rovnakú teplotu a to aj v prípade, ak vodu nachvíľu zastavíte. Požadovanú teplotu vody si navyše nastavíte veľmi rýchlo, vďaka čomu sú takéto batérie aj veľmi úsporné.

Prečo absulo.sk?

Patríme medzi najväčšie internetové obchody s kúpeľňovým a kuchynským vybavením, vykurovacou technikou a osvetlením! Nájdete u nás viac ako sto tisíc produktov od desiatok prémiových značiek, ako Hansgrohe, Grohe, Deante, Ravak, či Cersanit. Až 310 tisíc výrobkov máme k dispozícii skladom! Naše zásielky sú 100% poistené, okrem toho môžete výrobok do 14 dní jednoducho vrátiť späť.

O Vašu spokojnosť sa stará viac ako 260 kvalifikovaných pracovníkov.

foto: freepik.com

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre