10012023ned

PR články, komerčné, Levice

Nie ste spokojní so svojou úrodou? Vyskúšajte fóliovník, ktorý ju ochráni

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Čo Slovák to záhradkár. Možno trochu prehnaná fráza, no je faktom, že táto činnosť patrí medzi veľmi obľúbené v mnohých rodinách našich končín. Tak prečo si túto prácu trochu neuľahčiť napríklad aj vhodným relaxom?
Slovenské záhrady už v dnešnej dobe vedia vyzerať aj vkusne, stúpa aj ich funkčnosť. Ešte pred pár rokmi boli fóliovníky skôr raritou, to platí aj o iných záhradných doplnkoch. Dnes už v nich vieme pracovať aj vďaka širokému trhu efektívnejšie a popri tom aj kvalitne zrelaxovať.

Nie ste spokojní so svojou úrodou? Vyskúšajte fóliovník, ktorý ju ochráni

 

Lacný fóliovník pre erstvú a chutnú zeleninu i ovocie

Ak patríte medzi vášnivých záhradkárov, určite často hľadáte spôsoby, ako zlepšiť vašu úrodu a efektívne si pri tejto práci pomôcť. Dnes je úspešnou formou záhradkárčenia pestovanie zeleniny vo fóliovníku. Dnes si môžete zadovážiť lacný fóliovník alebo skleník v priebehu pár dní. Vďaka nim bude vypestovanie vlastnej čerstvej zeleniny alebo ovocia hračkou. Už len si nájsť k tomu vzťah a dať aj prírode trochu lásky. Skleníky sú ideálnym chráneným miestom bez dažďa, chladu a vetra. Zaujímavou voľbou sú fóliovníky z overeného webu Jurhan.com, ktoré sa oproti konkurencii v pozitívnom slova zmysle odlišujú vyššou stabilitou. Bonusom je možnosť využitia dažďovej vody pomocou odkvapu či zabezpečenie ideálneho vetrania prostredníctvom automatického otvárania okien podľa aktuálnej teploty.

Multifunkčné záhradné lehátka

Záhrada ale nemusí byť miestom čisto na prácu. Oddych na čerstvom vzduchu je aj zo zdravotného hľadiska veľmi prospešný, tak prečo tento priestor nevyužiť aj na kvalitný relax? A presne na to slúžia záhradné lehátka, vďaka ktorým si budete môcť dopriať aj chvíle pokoja. Sú vhodné priamo na záhradu, ku bazénom, na terasu, v saune či napríklad na rybačke. Každý správny predajca vám ich ponúkne v rôznych prevedeniach. Je len na vás, či sa vám viac budú hodiť skladateľné, ergonomicky tvarovateľné, ľahké hliníkové, klasické drevené alebo tie s protislnečnou stenou. Pre menej náročných je tu napríklad aj plážová podložka s operadlom a vankúšom. Medze sa nekladú ani pri farebných variáciách.

Zdroj obrázku: GenOMart / Shutterstock.com

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre