02252024ned

PR články, komerčné, Levice

Kuracie stripsy – ako pripraviť kúsky kuracieho mäsa v chrumkavej strúhanke?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kuracie stripsy v zlatistej, chrumkavej strúhanke nesmie chýbať na žiadnom jedálnom lístku. Ak chcete rozšíriť ponuku svojho podniku a ešte vám v nej chýbajú kúsky vyprážaného kuracieho, potom stavajte práve na ne. Sú výživné, atraktívne, obľúbené a navyše ľahké na prípravu. Prečítajte si, ako rýchlo a so skvelým výsledkom urobiť bezkonkurenčné kuracie stripsy!

Kuracie stripsy – ako pripraviť kúsky kuracieho mäsa v chrumkavej strúhanke?

Kuracie stripsy – vynikajúce jedlo, s ktorým sa nenadriete

Kuracie stripsy sú bez debaty geniálne jedlo. Prečo? Po prvé preto, že sa dajú ľahko pripraviť. Servírovať vynikajúce stripsy môže každý. Stačí iba použiť vhodné suroviny a správne obaliť mäso. Po druhé, kuriace stripsy sú základom pre množstvo ďalších obľúbených jedál, zákazníci si ich radi objednávajú a patria k tomu najžiadanejšiemu, čo ponúkajú najväčšie reťazce rýchleho občerstvenia. Zo stripsov môžete pre vašu reštauráciu pripraviť celý jedálny lístok. 

Jednoduchý recept na vynikajúce kuracie stripsy

Ako pripraviť kuriace stripsy, aby vždy boli rovnako šťavnaté vo vnútri a chrumkavé na povrchu? Je to jednoduché. Stačí použiť suroviny na prípravu kuracieho mäsa v americkom štýle, ktoré sú určené pre reštaurácie a pohostinstvá https://hollypowder.sk 

Hotová obaľovacia zmes na kuracie mäso – tajomstvo chrumkavej strúhanky

Tajomstvom krásnej chrumkavej strúhanky je hotová obaľovacia zmes pre reštaurácie (napr. Holly Powder). Ak sa rozhodnete používať tento hotový výrobok, uľahčíte si prácu a môžete mať istotu, že vaše jedlo bude vždy rovnako kvalitné. Bezpečne sa vyhnete neistým experimentom s rôznymi surovinami, napríklad s kukuričnými lupienkami, vajcami alebo inými prísadami. Vystačíte si s hotovou marinádou a obaľovacou zmesou a vaše kuracie stripsy budú mať povesť tých najlepších.

Kuracie stripsy – ako pripraviť kúsky kuracieho mäsa v chrumkavej strúhanke?

Kuracie stripsy – recept

Ako pripraviť kuracie stripsy? Nechajte si poradiť od výrobcu obaľovacej zmesi na kuracie mäso. Mäso nakrájajte na malé, rovnaké, podĺžne kúsky. Vložte ich do misy so správne pripravenou marinádou a na noc vložte do chladničky. Kúsky mäsa obaľujte podľa návodu, ktorý pripravil výrobca. Vďaka tomu budú vaše stripsy jemné, krehké, lákavé na pohľad, a čo je zo všetkého najdôležitejšie, budú chrumkavé. Vysmažte ich v hlbokom oleji vo fritéze a podávajte s prílohami, ktoré máte radi: s obľúbeným dipom, posypané pažitkou, s hranolkami alebo cibuľovými krúžkami.

Kuracie stripsy v KFC štýle

Kýblik plný horúcich kúskov kuracieho mäsa predstavuje iba jednu z možností, ktorú môžete ponúknuť stálym hosťom vášho podniku. Vzhľadom na to, že sa ku kuraciemu hodia rôzne prílohy, máte bohatý výber možností – vynikajúce stripsy môžu byť základom pre množstvo ďalších jedál, ktoré si vaši zákazníci zamilujú.

Kuracie stripsy v žemli, šaláte a tortille

Kurací burger? Šalát s obalenými kúskami kuracieho? Kuracie wrapy a bagety s horúcim alebo studeným kuracím… zoznam jedál, ktoré pripravíte zo stripsov je naozaj dlhý. Ku stripsom sa veľmi dobre hodí zelenina - v šaláte, v sendviči, s hranolkami. Stripsy výborne chutia s omáčkou alebo obľúbeným dipom.

Komu môžete ponúknuť kuracie stripsy?

Chrumkavé kuracie stripsy môžete ponúknuť ako občerstvenie, lunch alebo ako hlavný chod obeda. Kuracie stripsy pre deti? Samozrejme! Keď ich naservírujete s hranolkami a kečupom, určite sa po nich len zapráši. Milovníkom šalátov ponúknite šalát s kúskami kuracieho mäsa a vyznávačom burgerov vynikajúci a sýty chicken burger.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre