12032023ned

PR články, komerčné, Levice

Šetrenie s Kaufino: akčné letáky na jednom mieste

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Chcete vedieť ako ušetriť a ako dostať svoje výdavky na potraviny a domácnosť pod kontrolu a prestať pravidelne prečerpávať svoj mesačný rozpočet? Vďaka portálu Kaufino na to stačí pár klikov, ktoré vám umožnia mať väčšiu kontrolu nad vašimi mesačnými výdavkami a poradia vám, ako ušetriť.

Šetrenie s Kaufino: akčné letáky na jednom mieste

Kaufino pre svojich používateľov pravidelne zhromažďuje aktuálne akčné letáky, ako Kaufland leták, leták Metro, Tesco leták a pod., vrátane akcií na konkrétne produkty od potravín (napr. mlieko v akcii) až po oblečenie a potreby pre domácnosť. Vďaka letákom máte vždy prehľad o špeciálnych ponukách a zľavách, ktoré ponúkajú vaše obľúbené obchody.

Akčné letáky a iné zľavy

Ak premýšľate nad tým, ako ušetriť, jedným z prvých krokov a skvelých pomocníkov pri znižovaní a pravidelnej kontrole rozpočtu je nákupný zoznam. Zostavte si finančný rozpočet, ktorý budete používať na mesačné výdavky na potraviny a domácnosť a ktorý sa stane východiskom pre plánovanie jednotlivých nákupov. Pred nákupom si vždy naplánujte nákupný zoznam. Zoznam vám pomôže vytvoriť si konkrétnu predstavu o tom, čo skutočne potrebujete kúpiť, a zníži vašu potrebu kontrolovať v obchode celý sortiment jednotlivých výrobkov. Pozrite aktuálne akčné letáky vašich obľúbených obchodných reťazcov. Následne sa stačí dôkladne pozrieť na obsah svojej chladničky a špajze a urobiť si približnú predstavu o tom, čo budete potrebovať na nasledujúci týždeň. 

Naučte sa, ako ušetriť s Kaufino

Pri plánovaní a zostavovaní nákupného zoznamu využite prehľadnú ponuku akcií a akčných letákov Kaufino. Tu nájdete kompletnú ponuku aktuálnych letákov všetkých veľkých obchodných reťazcov a vďaka nim môžete výrazne zistiť, ako ušetriť. Vyberte si teda ten svoj zo zoznamu reťazcov a potom už len kliknite na leták s aktuálnou ponukou. Je skvelé zostaviť si nákupný zoznam spolu s akčným letákom obchodu, v ktorom budete pravdepodobne nakupovať. Ak napríklad najčastejšie nakupujete v Metre, otvorte si aktuálny leták Metro leták na Kaufine a pozrite si aktuálne ponuky. Pravidelne tu nájdete pestrú ponuku kvalitných potravín a domácich produktov, ktoré môžu byť pomerne drahé, ak nakupujete pre veľkú rodinu. S akciami na Kaufine sú však cenovo dostupnejšie a s nákupným zoznamom vždy získate aspoň približnú predstavu o obsahu vášho nákupu a výslednej cene zaň. Či už nakupujete základné potraviny ako je napr. mlieko v akcii, alebo oblečenie pre vás a vašich blízkych. Mnohé z ponúkaných produktov sú tiež značkové od miestnych dodávateľov, takže na váš stôl sa dostanú len kvalitné potraviny za prijateľné ceny, ktoré nenarušia váš mesačný rozpočet.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre