01252020sob

PR články, komerčné, Levice

Metódy potlače oblečenia

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Metódy potlače oblečenia

Potlač na tričko nie je dnes nič neobvyklé. Používajú ho športové tímy, hudobné skupiny i jednotlivci. Než sa však rozhodnete zaplatiť za oblečenie s potlačou, prečítajte si, aké metódy potlače sa používajú.

Potlač na oblečenie má mnoho výhod. Používajú ho nielen spoločnosti, ale aj športové kluby alebo hudobné skupiny. Je to skvelá forma propagácie, ktorá oslovuje široké publikum - osoba, ktorá nosí tričko s logom, sa v istom zmysle stáva reklamným médiom. Okrem toho je na rôznych miestach, má kontakt s mnohými ľuďmi a používa tričko mnohokrát, čo ďalej zvyšuje dosah a zapamätateľnosť reklamy. Pozrite sa na to, aká potlač sa používa na oblečenie, ktoré kúpite na trickovy.sk.

Potlač tričiek výbornej kvality

Tlač na tričká sa vykonáva rôznymi spôsobmi - môže to byť sieťotlač, termotransfer, počítačová výšivka alebo sublimácia. Než si vyberiete jednu z techník, skontrolujte, k čomu sú najčastejšie odporúčané a v ktorých prípadoch vôbec nefungujú.

Metódy potlače oblečenia

Sieťotlač

Sieťotlač je veľmi populárny spôsob tlače. Funguje na rôznych textíliách, používa sa na potlači sáčkov, tričiek alebo iných odevov. Riadne vyrobená sieťotlač je odolná proti poškodeniu. Jedná sa o pomerne lacný spôsob tlače (vo väčšom množstve). Pomocou sieťotlače môžeme nanášať akejkoľvek farby na svetlé i tmavé materiály.

Termotransfer

Termotransfer zahŕňa zváranie ohybného alebo vločkového filmu k materiálu. Správne vykonaný prenos tepla pomocou vysoko kvalitnej fólie, vhodná teplota a doba utesnenia zaisťujú odolnosť proti poškodeniu pri praní tlačeného trička. Vzhľadom k tomu, že výrobné náklady na tričká potlačené metódou tepelného prenosu sú nízke, je táto technika obzvlášť doporučovaná pre lacné projekty - dokonca aj pri potlač jedného kusu odevu.

Počítačová výšivka

Počítačová výšivka je nástupcom tradičnej ručnej výšivky. Najčastejšie sa používa pre firemné oblečenie pre tlač napr. loga. Počítačová výšivka dáva elegantný efekt, ale nie je dobrá na tenkých a jemných materiáloch.

Sublimácia

Sublimácia je technika, ktorá vám umožní presne reprodukovať design na tričku. Funguje napríklad pri tlači fotografií na materiály. Potlač vytvorená týmto spôsobom je odolná a flexibilná, farby sú dobre reprodukované. Nevýhodou sublimácie sú materiálové obmedzenia - funguje len na polyesterový alebo prímesový materiál, najlepšie biely alebo iný, veľmi ľahký.

Existuje veľa možností ako potlačiť tričká a oblečenie. Naopak nemožno povedať, ktorá technika pre tlač je tá najlepšia, takže je vhodné vybrať tú variantu, ktorá najlepšie vyhovuje individuálnym očakávaniam zákazníkov.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre