03282020sob

PR články, komerčné, Levice

Obrazy na plátne – moderná a štýlová nástenná dekorácia

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Obrazy na plátne sú moderná a originálna nástenná dekorácia. Prečo by sme mali investovať do obrazov na plátne? Hlavným dôvodom je jednoduchá a rýchla montáž. Klasické, maľované obrazy treba zarámovať do rámu správnej veľkosti, obrazy na plátne nie sú také náročné, stačí ich len pripevniť na požadované miesto.

Obrazy na plátne – moderná a štýlová nástenná dekorácia

Tlačené obrazy na plátne sú modernou a štýlovou nástennou dekoráciou, ktorá bude osobitým doplnkom výzdoby interiérov. Je to tiež skvelý nápad pre darček pre svojich blízkych – vďaka modernej tlačiarenskej technológii na materiále canvas je kvalita tlačených vzorov na plátne veľmi vysoká a naozaj neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa realizácie aj tých najdômyselnejších motívov a farieb.

Materiál canvas – nástenná dekorácia budúcnosti

Prečo je plátno canvas jedným z najobľúbenejších dekoratívnych materiálov? O hlavných prednostiach materiálu rozhoduje jeho trvácnosť a odolnosť voči UV žiareniu. Môžete tak vyzdobiť nielen interiér, ale aj vonkajšie steny záhradného altánku alebo domu.

Plátno canvas tiež umožňuje zvoliť si grafiku ľubovoľnej veľkosti a vytvoriť elegantnú a unikátnu nástennú dekoráciu vo vysokej kvalite.

Rozmanitosť vzorov a farieb

Obchod Tulup vám ponúka širokú paletu motívov rozdelených do konkrétnych kategórií – príroda, architektúra, abstrakcia, kuchynské korenie, pre deti. Ak chcete dať svojim blízkym krásny vianočný darček, máte možnosť si objednať obraz na plátne s vlastnou grafikou. Taký nevšedný darček určite poteší veľa rodičov a starých rodičov – obraz bude s nimi dlhé roky.

Obrazy na plátne ako dekorácia detskej izby

Zariaďovanie detskej izby je veľká výzva. Estetický a funkčný nábytok možno nájdete ľahko, výber správnych nástenných dekorácii môže trvať aj niekoľko týždňov. Prečo si zvoliť potlač na plátne? Obrazy na plátne sa ľahko čistia, postačí ich utrieť vlhkou handričkou. Sú odolné voči špine a prachu a tvoria zaujímavú a originálnu výzdobu. Najobľúbenejšími motívmi izieb pre malé deti sú kvetinové kompozície a pastelové, jemné vzory. Pre staršie deti je voľba jednoduchšia. Najčastejšie sú to postavy z rozprávok, hier alebo komiksov a kreslené motívy.

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre