02222020sob

PR články, komerčné, Levice

Ako zvládnuť prípravu na bakalárku?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ak ste si dali za cieľ dosiahnuť na určitý stupeň vysokoškolského vzdelania, mali by ste sa pripraviť na to, že budete čeliť obrovským náporom. A tlak zo strany profesorov a vzdelávacej inštitúcie nebude jediný problém. Nič iné na vás nečaká ani v práci a bežnom živote, aby ste ale zvládli náročné obdobie skúšok a dostatočne sa na všetko dobre pripravili, máme tu pre vás pár dobrých trikov. Vzdelanie je predsa dôležité.

„Inteligencia plus charakter - to je cieľom skutočného vzdelania.“

(Martin Luther King)

Požiadajte o pomoc

Dodržať stanovené podmienky školy, vedúceho práce a skombinovať ich s kapacitou vašich schopností nemusí byť vždy jednoduché. Samozrejme, denná dochádzka by vás mala na všetky situácie dopredu pripraviť, no aj tak, vždy sa bude od vás očakávať niečo viac.

Ak chcete vložiť do svojej práce celé svoje srdce, no predsa len niečo tomu chýba, prípadne potrebujete s prácou pomôcť. Nechajte si vypracovať bakalársku prácu ľuďmi, ktorí sa na tieto činnosti špecializujú dlhodobo.

Kúpte si tlačiareň

Toto zariadenie využijete aj v bežnom živote. Teraz, popri štúdiu sa vám však zíde dvojnásobne. Vytlačiť budete musieť jednu seminárnu prácu za druhou, nehovoriac o záverečnej práci, ktorú X-krát po kontrole prepíšete. Ak sa vám minie náplň, objednajte si lacné tonery a nemusíte sa pri tlači obmedzovať.

Dajte si čokoládu

Ak sa snažíte dodržiavať zdravý životný štýl, vyberte si BIO čokoládu, ktorá nie je plná umelých sladidiel a chemikálií. Cukor v nej vám zdvihne náladu a zvýši energiu, ktorej budete pri vypracovaní záverečnej práce potrebovať stále viac. Veľmi dobre sa kombinuje s kvalitnou kávou, ale pozor, s kofeínom to moc nepreháňajte. V nadmernom množstve sa jeho priaznivé účinky menia na vášho nepriateľa.

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre